Nuoširdi skaitytojos padėka gydytojoms

 (5)
Ar pastebite, kokia graži gamta? Tik šalčiams prasidėjus pastebi, kad pušis ir kiparisas – žali. Liaunos pušelės šakeles, it skruostus pasipudravusios balta pudra, iš tolo švyti prie lauko... Berželių svyruonėlių šakelės it nuvargusios rankelės sunkų sniego šerkšną ištvermingai laiko...
© DELFI / Kiril Čachovskij

Eglužės viena už kitą gražesnės, pasidabinusios baltomis nuotakų suknelėmis tarsi prieš veidrodį puikuojasi. Gražu. Labai gražu šiuo metų laiku. Balta balta... Apsidairiusi, besigėrėdama gamta, anksti ryte matau mielas besišypsančias gydytojos Dalios Buikienės akis.

Atvykau į Rokiškio ligoninę (antrai) operacijai. Gydytoja baltu chalatu, mielu žvilgsniu, švelniu balsu taria: „Labas rytas, Kairiene“. Visas tas matytas pakeliui į ligoninę rytinis gamtos grožis nedingsta. Jis vis po snaigelę pasipildo. Kaip lakštingalos balsu maloniai,bet tikrai labai nuoširdžiai, operacijai toliau ruošia akušerė Loreta Sakalauskienė.Toks tyras žavus moteriškas žvilgsnis nugali baimę, vis dar tebesigėriu balta spalva.

Vėliau pečius apglėbia akušerės Danutės Ratelienės rankos: „Birute, kaip jautiesi? Ar patogi pagalvė? Gal atsigert norite?“ Palatos kambariokė Sigutė pabunda po narkozės, verkia... Danutė pribėga, šluosto ašaras, ramina: „Neverk Sigute, neverk“

Atvirai sakau – aš vis dar jaučiausi tarp to balto žiemos grožio: šalta, bet viduj taip jauku. Taip nuoširdu, kai medicinos personalas kreipiasi į pacientus vardu. Tai labai suartina.

Išvykau iš ligoninės ir likau sužavėta Dalios Buikienės, Danutės Ratelienės, Loretos Sakalauskienės atsidavimu darbui.Yra posakis „Nebūtina daryti žygdarbių, visai pakanka mažų dalykėlių, atliktų su didele meile“. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės. Lai didžiuojasi Jumis Rokiškio ligoninės vadovai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.