Nufotografavo ypatingus meistrų margučius: nuotraukų galerija

 (6)
DELFI skaitytojas Vytautas Šauklys apsilankė Lietuvos nacionaliniame muziejuje atidarytoje parodoje „Pavasario švenčių papročiai ir simboliai“. Joje šiuo metu eksponuojami margučiai ir verbos.
© V. Šauklio nuotr.

Parodoje apsilankęs ir margučius fotografavęs V. Šauklys nurodė, kad jos atidarymo metu Lietuvos edukologijos universiteto profesorius Libertas Klimka papasakojo daug įvairios informacijos apie kiaušinių marginimą ir verbas, bei pasidalijo nuotraukomis, kaip atrodo meistrų marginti margučiai. Parodą atidarė muziejaus direktorė Birutė Kulnytė.

Sveikiname Jus su Šv. Velykomis, kviečiame pasižiūrėti į išskirtinius V. Šauklio nufotografuotus margučius ir palyginti juos su saviškiais.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.