Nufilmavo netikėtą kliūtį kelyje: staigiai paspausti stabdžius privertė ančių šeimyna

 (8)
DELFI skaitytojas Raimundas savaitgalį nufilmavo netikėtą kliūtį kelyje – ja tapo greitkelį bandžiusi pereiti ančių šeimynėlė.
© Stopkadras

Jo atsiųstame vaizdo įraše matyti, kaip šeštadienį, apie 13 val. keliu į Molėtus važiavęs vairuotojas turėjo staigiai stabdyti automobilį – kelią panoro pereiti antis su ančiukais. Filmuke matyti, kad bėdų antys sukėlė ir priešais važiavusiam vairuotojui – jam teko nusukti į dešinę, kad būtų tikras, jog nesužeidė ančiukų.

„Labai atsiprašau visų vairuotojų, kurie už manęs turėjo pristabdyti. Greitis didelis, situacija pavojinga. Bet, kiek žiūrėjau į veidrodėlius, nebuvo jokių nelaimingų atsitikimų. Ačiū kitiems vairuotojams“, – pasakojo DELFI skaitytojas Raimundas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.