Nufilmavo: Naujosios Akmenės gatvės ryte – nors į akį durk

 (38)
Penktadienio rytą po Naująją Akmenę pasivažinėjęs DELFI skaitytojas Ignas nufilmavo vaizdą, kuris tikriausiai bus nemalonus kiekvienam čia gyvenančiam tėveliui – dalis miesto gatvių, kuriomis į mokyklas keliauja ir jų vaikai, beveik neapšviestos.

DELFI skaitytojas Ignas, vairuodamas automobilį, nufilmavo kaip penktadienį, apie 7.24 val. atrodo Naujosios Akmenės gatvės. Panašu, kad mieste ankstų rytą karaliauja tamsa – labiau apšviestas tik Naujosios Akmenės centras, kuriame, filmavimo metu, taip pat užgęsta šviesos.

Skaitytojas įamžino ir per perėją tamsoje einantį praeivį, kurį vairuotojams, dėl prasto apšvietimo itin sunku pastebėti.

DELFI dėl Naujosios Akmenės apšvietimo kreipėsi į seniūną Rimvydą Juozapavičių, kuris nurodė, kad miesto apšvietimo sistemas aptarnauja UAB „Naujosios Akmenės komunalininkas“, kuris ir turi užtikrinti kokybišką paslaugą.

„Deja, pasitaiko atvejų, kuomet pasikeitus oro sąlygoms (didelis debesuotumas, lietus) ne visuomet laiku spėjama nustatyti apšvietimo sistemai naujus duomenis. Nors Naujosios Akmenės mieste yra ryškių pokyčių, tačiau reikia pripažinti, kad apšvietimas dar nėra tobulas ir automatizuotas. Todėl sunkiau išvengti „žmogiškojo faktoriaus“. Seniūnija dėkinga gyventojams, kurie pastebėję gedimus, ar kitas „klaidas“, apie tai informuoja seniūniją arba UAB „Naujosios Akmenės komunalininkas“ darbuotojus“, – nurodė R. Juozapavičius.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.