Nufilmavo gyvybės vos nekainavusį naktinį keturračio pasivažinėjimą

 (10)
„Naktinis keturračio pasivažinėjimas vos nesibaigė mirtimi“, – pasibaisėjęs rašė DELFI skaitytojas, nustebęs, kokie neatsakingi gali būti kai kurie vairuotojai. Jis užfiksavo itin pavojingai važiuojantį keturratį, kuris nelaimės išvengė tik todėl, kad atsakingai kelyje elgėsi kiti.

„Kelyje Šakiai - Jurbarkas užfiksavau keturračio vairuotoją, kuris tikriausiai bijo būti pastebėtas arba manosi esąs labai geras vairuotojas – nei šviesų, net atšvaitų. Laimė, kad neskubėjau ir viskas pasibaigė laimingai“, – rašė keturračio vairuotojo elgesiu pasipiktinęs DELFI skaitytojas.

Automobilį, tamsiu poros metu kertantį kelią išilgai per ištisinę liniją, jis nufilmavo ir panoro parodyti kitiems DELFI skaitytojams. Vaizdelis matyti 17-18 sekundėmis:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.