Noriu, kad visi žinotų šį Kipre gyvenančios lietuvės didvyrišką poelgį

 (17)
Norėčiau pasidalinti istorija, kuri neseniai nutiko mano artimam žmogui. Rugsėjo 15 dieną, Kipre, Pafoso mieste šalia savo namų moteris buvo užpulta vilkšunio. Ji tuo metu su savo mažamečiu sūneliu buvo išėjusi pasivaikščioti. Moteris yra Lietuvos Respublikos pilietė, gyvenanti Kipre jau kelis metus.
© Shutterstock nuotr.

Netikėtai užklupus agresyviai nusiteikusiam šuniui, kuris iškart puolė berniuką, motinai pavyko šunį patraukti ir uždengti savo kūnu sūnelį. Jai buvo sudraskyti drabužiai, smarkiai apkandžiotos kojos ir nugara. Iš paskutiniųjų jėgų besišaukdama pagalbos, ji jos nesulaukė.

Aplinkui gyvenantys kaimynai tik stovėjo ir stebėjo užpuolimą. Girdėjosi ir angliškai kalbantys, kaip manoma, turistai, kurie taip pat nesiėmė jokių veiksmų, kad padėtų moteriai su vaikeliu.

Nors pati motina sužalota fiziškai ir patyrė didžiulį psichologinį sukrėtimą, sūnelį pavyko išgelbėti. Noriu, kad žmonės žinotų apie didvyrišką motinos poelgį, gelbėjant savo vaiką.

Norite padėkoti ar papasakoti apie tai, kas nutiko Jums? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (5)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.