Norite trumpinti mokinių atostogas? Išsakysiu tėvų nuomonę

 (249)
Paskelbė, kad nori ilginti mokslo metus – kilo baisi erzelynė... Atrodo, nutiks kažin kas baisaus, jei vaikai pabus mokykloj keliomis dienomis ar savaitėmis daugiau. Gal mokytojai ir nenori ilgiau dirbti, bet juk yra ir tėvų nuomonė. O aš džiaugiuosi.
© DELFI / Domantas Pipas

Turiu du vaikus. Vienas antrokas, kitas – penktokas. Sakykite, kur juos dėti per visas rudens, žiemos, pavasario ir dar kažkokias papildomas atostogas? Ir tris vasaros mėnesius? Man įdomu, kaip kiti tėvai suorganizuoja jiems veiklos. Pavyzdžiui, aš neturiu nei tėvų, kurie galėtų juos prižiūrėti, nei pinigų auklei ar stovykloms per visas atostogas ir dar vasarą. Todėl mano vaikai beveik visas atostogas sėdi namie ir žiūri televizorių arba žaidžia kompiuteriu. Suprantu, kad tai yra vaikų bukinimas, bet ar galiu aš juos kontroliuoti nuotoliniu būdu iš darbo?

Kai aš buvau mokinė, tikrai tiek neatostogavom. Dabar vaikams suteikiama visiška laisvė. Ir auga tinginiukai, atsiprašau už tokį vertinimą, bet kad jie nepratę nieko sunkesnio daryti.

Aš tikrai už tai, kad vaikai turėtų mokytis ilgiau, nes jų galvos tikrai imlios. Ir gaila, jei patys leidžiam visus 18 metų tiesiog pražaisti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

O kaip manote jūs – ar reiktų trumpinti mokinių atostogas? O gal tokiai minčiai priešinatės? Rašykite mums el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Mokslas“ ir pasidalykite savo nuomone.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (8)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.