Nevykęs pokštas išgąsdino vilnietį

 (29)
DELFI skaitytojas pranešė, kad Kovo 11-ąją tapo itin nevykusio pokšto liudininku.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Jis papasakojo, kad kovo 11 d. rytą sostinėje, Kojelavičiaus g., prie 95 namo pamatė ant šaligatvio supiltą antkapį.

„Jei tai būtų paprastą dieną gal būtume tik pasijuokę, tačiau tokios dienos rytą kažkaip nuotaika ėmė ir sugedo... Paskambinom 112, tačiau ar bus sureaguota, neaišku...“, – parašęs į DELFI piktinosi jis.

DELFI susisiekė su policijos pareigūnais, buvo nurodyta, kad policija gavo informaciją apie šį įvykį kovo 11 d. 00.46 val. Įvykis toliau tiriamas miesto ketvirtame policijos komisariate, tačiau kas ir kodėl taip padarė šiuo metu dar nėra nustatyta.

Nevykęs pokštas išgąsdino vilnietį
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.