Neteisėtai įkalintas Rainis prašo žmonių pagalbos išspręsti šią bėdą!

 (12)
Rainis pateikė apeliaciją prašydamas dar kartą išnagrinėti jo bylą. Jo teigimu, kieme užimantis atsakingas „problemų tvarkytojo“ pareigas, su katėmis kieme mušėsi tik tais atvejais, kai pačios išprovokuodavo, arba pats dėl hormonų šėlsmo buvo nenuspėjamai nervingas, o dėl to sakosi irgi nekaltas, nes buvo nekastruotas.
2

Taip pat Rainis pateikė skundą dėl kalinimo sąlygų, esą vienintelis jį tenkinantis dalykas – tai maisto porcijos, o visa kita peržengia jo suvokimo ribas: kaip galima nekaltą, aukštas pareigas užimantį katiną, pratusį ne tik prie vadovavimo, bet ir prie laisvės, kalinti vienutėje?

Na, o savanorės, atvežusios Rainį į „Naminukų“ globą, versija tokia: Rainis, jau seniai jos kieme gyvenantis alfa patinas, kuris nuolat aiškinasi santykius su kitais kiemo katinais. Be skrupulų prilupa tiek damas, tiek naujokus, tiek senbuvius, todėl visi kiemo katinai (be abejo, ir pats Rainis) nuolat puošiasi nagų žymėmis ir išpešiotu kailiu. Tačiau kitaip nei su katinais, Rainius puikiai sutaria su žmonėmis, nėra baikštus kaip dauguma laukinukų, glaustosi, pasitinka, palydi, leidžiasi paglostomas. „Naminukų“ globoje Rainis buvo kastruotas, nuparazitintas, ir atėjo laikas spręsti situaciją (ypač atsižvelgiant į paties Rainio skundą).

Kiekvieną dieną Rainis mus pasitinka ir išlydi baisiu garsu ir maldavimais išleisti. Kadangi pirminis planas buvo įgyvendintas ir Rainis jau kastruotas, blogiausiu atveju jis galės grįžti į teritoriją, kurioje gyveno lig šiol. Tačiau...

Rainis tokio būdo katinas, kuris galėtų būti ne kiemo vadeiva, o didingu namų karaliumi ir žmogaus draugu. Mergina, ieškojusi jam pagalbos, jau seniai svajojo išgelbėti jį iš gatvės gyvenimo ir rasti namus, tačiau dabar matome, kad prieglaudos narvas jį varo iš proto. Rainiui maždaug 3-4 metai, jis atrodo sveikas, drūtas, tik šiuo metu palaužtas morališkai...

Mielieji, gal kas galite suteikti šansą Rainiui turėti šeimininkus? O gal turite kaimą, sodybą, ar nuosavą namą, kur Rainis galėtų gyventi tiek viduje, tiek lauke? Labai prašome, pasidalinkite šia istorija, nes situaciją reikia spręsti tuoj pat.

Jei tik galite padovanoti Rainiui namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (33)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.