Neprijaukinamų kačių sterilizacijos. Prisidėk ir Tu!

 (10)
Kasmet dauguma Lietuvos gyvūnų gelbėjimo organizacijų pradeda Sizifo darbą - neprijaukinamų kačių sterilizacijas. Dėl krūvos globotinių, šimtų nepagydomų ligonių, metų metus nepadovanojamų globotinių organizacijoje, amžino laiko trūkumo, manėme, kad šiemet nevykdysime jokių PSP programų (pagauk - sterilizuok - paleisk). Deja, nepavyksta "išsisukti", nes prašančių pagalbos milijonai, o faktas, kad nesterilizavus, po mėnesio - kelių, tie patys prašantys skambins ir maldaus, reikalaus susirinkti krūvas mažyčių ligotų beglobiukų.
Riešės gyventojos

Pavasaris/vasara - gyvūnų gelbėjimo organizacijų pikas. Kasdien sulaukiama po kelis šimtus pagalbos prašymų, dėl ko padėti visiems neįmanoma! Juk išgelbėti mažyliai tradiciškai serga, juos turime gydyti, sugalvoti, kur globoti (juk dirbame be patalpų!), iki galės būti dovanojami. Tada seka ilgos savaitės, o kartais mėnesiai laukimo, kada pagaliau atsiras šeimininkas vienam ar kitam mažyliui.

Skambinantys žmonės dažnai nesupranta, kad jų skambutis ... - dešimtas, pyksta, kodėl negalime tuoj pat atvažiuoti ir susikrauti ligoniukų vados! "Juk jie kankinasi, jiems šalta, jie serga, juos nuodija, vaikai tampo, skriaudžia, akis išdurinėja, letenas išsukinėja, juos mašinos traiško, varnos lesa... " Taigi, bent kažkiek tų nelaimingų atvejų labai norime išvengti. Be Jūsų pagalbos niekaip neapsieisime!

Kažkas gali pagauti, kažkas gali nuvežti, kažkas gali prisidėti finansiškai, kažkas gali perlaikyti, o kažkas - viską suorganizuoti. Todėl esame dėkingi visiems už bet kokią pagalbą! Kai kurie gyvūnėliai turi atskirus pagalbos prašymus, nes reikalinga ne vien sterilizacija, bet ir gydymas. Pažymėtina, kad visiems sterilizuotiems katinėliams, šuneliams, stengiamės sulašinti vaistus nuo parazitų, perkame vienkartines palutes, duodame maisto, kraiko perlaikymui todėl reikalingos papildomos išlaidos.

Kai kurie gyvūnėliai turi dalinį finansavimą iš maitintojų, ne visi sterilizuojami toje pačioje klinikoje, todėl sumos skiriasi.

 Nuo 03-01:

Tai, kas jau padaryta ir apmokėta:

Filia, Vingio parkas - 1

Antakalnio katės - 12

Liovuška, Šeškinė - 1

Kuzia - 1

Lazdynai- 3

Nemenčinė - 4 

Riešė - 2 kalytės (nemokamų sterilizacijų projekte)

Žirmūnai - 2

Princas, - Žolyno g. 

Grigiškės Lola

Tai, kas jau padaryta ir neapmokėta - trūkstama parama:

Tai, kas jau padaryta ir neapmokėta - trūkstama parama:

Antakalnio katės - 90 lt

Malčikas, Savanorių pr. - 50 lt

Karoliniškės - 60 lt
Fabijoniškės - 140 lt

Antaviliai - 300 lt

Karveliškės -90 lt

Morkytė, Rinktinės g. - 90 lt

Savanorių pr. 100 lt

Konarskio g. - 40 lt

Olimpiečių g. – 70 lt

Šeškinės katė – 70 lt

Fabijoniškės, Stanevičiaus g. –70 lt

Tai, ką planuojame padaryti - trūkstama parama:

Antakalnio katės - 90 lt

Šeškinės g. - 70 lt

Savanorių pr. - 140 lt

Konarskio g. - 70 lt

Antaviliai - 400 lt

Gelvonų g. - 70 lt

Fabijoniškės - 140 lt

Riešė - 250 lt

Architektų g. - 300 lt

Sąrašas kintantis. Tikėsimės, kad pavyks bent kažkiek prisidėti prie katyčių sterilizacijų. Labai prašome paramos, kuri būtina siekiant išvengti mažyčių, niekam nereikalingų būsimų ligoniukų. Nenusisukite, mums labai reikalinga Jūsų visų pagalba!

Labai norėtumėm įgyvendinti bent didžiąją dalį šio PSP planelio. Neturime fizinių galimybių imtis didesnių projektų dėl amžino laiko ir darbo rankų trūkumo. Organizacijoje be gaudymų darbo tiek, kad "prilipdžius" dar 24 val. prie paros neužtektų laiko.

Ačiū visiems geriems žmonėms už supratingumą ir paramą.

VŠĮ RAINIUKAS, tel. 861558898, 868973782, info@rainiukas.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.