Nepažįstamų žmonių pagalba leido paskutinį kartą atsisveikinti

 (35)
Perskaičiau straipsnelį „Istorija apie policiją, kurią pasakojant klausytojų veidai ištįsta“ ir aš panorau pasidalinti istorija, kuri įvyko pavasarį, gražų birželio 18 d. rytą.
Policijos reidas kelyje Jonava - Kaunas
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Žmonos mama, dabar jau atsigulusi amžino poilsio, sirgo sunkia liga ir buvo slaugoma palaiminto kun. Mykolo Sopočkos hospise Rasų gatvėje. Visi artimieji stengėmės kaip išgalėdami palengvinti ligonės paskutines gyvenimo dienas.

Tądien žmona jau rengėsi iš Antakalnyje esančių namų važiuoti troleibusu iki stoties ir po to pėstute nueiti iki ligoninės. Suskambo telefonas ir slaugė pranešė, kad ligonės būklė kritinė ir skubiai reikia atvykti. Atrodė, kad žemė apsivertė – reikia skubiai važiuoti, nėra automobilio, kvietėme taksi – neatsiliepė nei pirmu, nei antru numeriu.

Išbėgome į gatvę, turėdami viltį „pagauti“ važiuojantį taksi – nestojo... Pro šalį ėjusi moteris, pamačiusi verkiančią ir beviltiškai stabdančią mašinas mano žmoną, ačiū jai, nepraėjo, paklausė, kas atsitiko, o sužinojusi, energingai perėjo per gatvę ir priėjo prie stabtelėjusio pareigūnų ekipažo. Pareigūnų automobilis, apsisukęs ir su švyturėliais, per keliolika minučių nuvežė iki ligoninės. Nežinome nei pareigūnų vardų, nei ekipažo numerio, nei energingosios moters vardo.

Žmona suspėjo atsisveikinti su mama. Už tai esame nuoširdžiai dėkingi neformaliai pasielgusiems pareigūnams ir neabejingai praeivei. Tokie pareigūnų poelgiai rodo profesionalumą, žmogiškumą ir atjautą piliečiams. Nors ir pavėluotai, norime pasveikinti su profesine švente ir palinkėti sėkmės jūsų darbuose.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite taip pat padėkoti policininkams? Pasidalinkite savo nuomone! Jūsų minčių laukiame žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.