Nepavydėtinoje situacijoje atsidūręs pėstysis - per plauką nuo tragedijos

 (46)
Išgirdęs apie neseniai įvykusį tragišką nutikimą, kai autobuso vairuotojas mirtinai sužalojo močiutę su anūke, pagalvojau - juk tai pasibaisėtina! Mažai mergaitei dar visas gyvenimas prieš akis buvo... O jeigu autobuso vairuotojui bus įrašyta tiesiog „nelaimingos aplinkybės darbe“ ar kažkas panašaus ir toliau kartosis nebaudžiamumo jausmas?
© DELFI / Tomas Vinickas

Tad turiu apie tai papasakoti, nes būtų šventvagiška nutylėti. Turiu papasakoti visų pėsčiųjų labui, nes padėtis tampa nepavydėtina.

Vasario 5 d., apie 19 valandą vakaro ėjau, arba tiksliau, bandžiau pereiti per perėją ties Olandų žiedu. Greitojo autobuso vairuotojas iš tolo sulėtino greitį, tad nutariau, jog tinkama ir saugu pereiti gatvę. Įžengęs į pirmąją juostą kaip ir pridera, laikydamasis elementarių logiškų saugumo taisyklių, šiek tiek sulėtinau žingsnį prieš išlįsdamas iš autobuso pirmosios juostos, nes juk tik lietuviai nesugeba susivokti, kad jeigu transporto priemonė pirmojoje juostoje nevažiuoja, tai, matyt, perėja eina pėstysis.

Mano atsargumo priemonė suveikė – išgelbėjo nuo rimtų sužalojimų, o gal net ir tragiškos baigties – antrąja juosta automobilis pralėkė net nestabtelėjęs. Tačiau kaip ten sakoma, viena bėda nevaikšto! Autobuso vairuotojas pamatęs, kad aš lyg ir jau nevisai pirmojoje juostoje pradėjo važiuoti!!! Nors dar tikrai buvau šioje juostoje, nes kaip gi kitaip būčiau išvengęs pralėkusio automobilio antrojoje? Taip ir likau stovėti sustingęs ir tarsi bejėgis laukdamas savo lemties. Situacija nepavydėtina: antrąja juosta automobiliai pėsčiojo nepraleidžia, o čia dar autobuso vairuotojas nusprendžia, kad jau užteks terliotis su šituo nelaimėliu.

Galiausiai po geros adrenalino dozės, ir prabėgusio gyvenimo prieš akis, sugebėjau „gyvas“ pereiti į kitą gatvės pusę. Tad noriu atvirai pasiteirauti: kiek dar reiks išgyventi tokių trilerių pereinant gatvę? Kur mes taip lekiame?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Savo nuomone ir patirtimi kviečiame pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.