Negali nesišypsoti: nufotografavo paplūdimyje apsilankiusią briedžių šeimyną

 (28)
Nidos paplūdimys traukia ne tik ramybę mėgstančius ir nuo triukšmo pasprukti norinčius poilsiautojus – jame karščio genami netikėtai gali apsilankyti ir tie, kurių visai nesitikėjote pamatyti. Tokio įvykio liudininke pasisekė tapti DELFI skaitytojai Rūtai, kuri vieną vakarą pajūryje pamatė širdį suvirpinusį vaizdą – briedžių šeimos maudynes.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaip rašo Rūta, išskirtinis vaizdas užfiksuotas sekmadienio vakarą, apie 20 val., Nidos paplūdimyje. „Briedė atvedė briedžiuką išsimaudyti“, - situaciją atpasakojo ji.

Dviejuose kadruose matyti skirtingi vaizdai: viename šeimyna susiglaudusi, įbridusi į vandenį, kitame ilgakojis briedžiukas jau nutolęs nuo motinos įdėmiai stebi poilsiautojus.

Skaitytoja nenurodė, kada briedė su briedžiuku paplūdimį paliko.

Negali nesišypsoti: nufotografavo paplūdimyje apsilankiusią briedžių šeimyną
© DELFI skaitytojo nuotr.

Briedžiai ne pirmą kartą stebina žmones – DELFI skaitytojai yra užfiksavę kaip jie atklysta į kapines ar net miesto centrą. Sostinėje kartą teko vykdyti šio gyvūno gelbėjimo operaciją, kai jis klaidžiojo miesto centre.

DELFI primena, kad gyvūnų globėjų teigimu, laukiniam gyvūnui geriausia yra laukinėje aplinkoje. Pavyzdžiui, jei gamtoje aptikote paukščio ar žvėries jauniklį, visų pirma neimkite jo į rankas. Bus naudingiau, jei būdami nuošaliau apie 10-15 minučių stebėsite, ar jaunikliai yra sveiki, ar nesužaloti, ar geba judėti. Jokiu būdu jų niekur neneškite ir nemaitinkite, nes jauniklių tėvai vėliau sugrįžę ir užuodę žmogaus kvapą, dažniausiai palieka tokius jauniklius likimo valiai ir taip pasmerkia juos žūčiai.

Užfiksavote išskirtinį vaizdą? Norite pasidalinti ypatinga nuotrauka? Siųskite ją el.paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.