Naujasis „Pikaso“ narys: graži moteris yra ta, su kuria atsikėlus ryte nesinori nusigraužti rankos

 (17)
Pikaso“ baigė naujojo grupės nario paieškas. Po kruopščių atrankų trečiuoju grupės nariu tapo Rokas Laureckis. Daugelis gerbėjų vaikiną atsimena iš pirmojo LNK televizijos transliuoto šou „Lietuvos balsas“ sezono. Vaikinas papasakojo, kaip sekėsi pritapti grupėje, ko reikia atlikėjui, kad jam plotų tūkstantinės minios.
© Organizatorių archyvo nuotr.

- Tapai nauju grupės „Pikaso“ nariu. Kaip manai, ar lengvai pritapsi?

- Jau daugiau negu mėnesį esu Klaipėdoje su grupės „Pikaso“ kolektyvu ir galvojau, kad tikrai bus sunkiau susibendrauti su Hariu ir Tomu, bet mane sutiko tikrai šiltai, ir man buvo tikrai lengva pritapti prie kolektyvo. Jie sukūrė puikią atmosferą ir tikrai stengėsi man padėti visais klausimais.

- Ar kada bent pagalvojai, kad tapsi kokios nors grupės dalimi?

- Visada smagu dirbti su profesionalų komanda, taip pat su talentingais žmonėmis. Todėl sulaukęs grupės ,,Pikaso“ kvietimo tikrai apsidžiaugiau, ir manau, kad mes tikrai galime padaryti labai daug.

- Ko reikia, kad atlikėjui plotų tūkstantinės minios, jo vardą visi žinotų?

- Aš manau, kad atlikėjui balsas - dar ne viskas. Aišku, tai labai svarbu, bet jei viduje neturi nieko, kas gali patraukti žiūrovą, atrodysi tuščias, sausas ir nuobodus . Kartais būna, kad atlikėjas dar nepradėjo dainuoti, o tu jau negali nuo jo nuleisti akių, jis tave tiesiog prikausto. Todėl manau, kad turi turėti tą vadinamąją charizmą.

- Dalyvavai tokiame projekte kaip „Lietuvos balsas“. Kokios patirties ten įgijai?

- Projektas „Lietuvos balsas“ tikrai suteikė daug patirties, nors buvau jau dalyvavęs muzikiniame projekte „Muzikos akademija 2“, tačiau kiekvienas toks projektas suteikia labai daug. Galbūt jei ne šis projektas, tai dabar nebūčiau grupėje ,,Pikaso“. Taip pat manau, kad po šio projekto man tikrai lengviau būti scenoje ir nugalėti jaudulį.

- Trys dalykai, kurių apie tave niekas nežino?

- Ir nesužinos.

- Koks tavo zodiako ženklas? Ar atspindi jį?

- Avinas. Manau, kad puikiai jį atspindžiu, nes esu labai užsispyręs, kartais net per daug. Bet užsispyrimas padeda man siekti savų tikslų, nenuleisti rankų.

- Ar turite fobijų?

- Ne.

- Kokios dovanos tau geriau nedovanoti?

- Gėlių. Jas reikia dovanoti merginoms ir moterims.

- Trys norai, kurių paprašytum auksinės žuvelės?

- Laimės ir sveikatos savo šeimai. Tikrų draugų. Ir pasaulinio hito.

- Gardžiausia virtuvė?

- Kinų.

- Gyvenimas gražus, nes...

- Gyvenimas gražus, nes yra meilė, muzika, artimieji, draugai, svajonės, iššūkiai...

- Kaip įsivaizduoji tobuliausias atostogas?

- Negyvenama sala.Aš ir ji...

- Koks tavo hobis?

- Na, manau nesunku nuspėti mano hobį. Tai muzika, dainavimas. Jau daug metu tuo užsiimu ir tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.

- Ar turite antrąją puse?

- Jau ilgą laiką neturiu antros puses. Šiuo metu esu susikoncentravęs į grupės veiklą. Nieko neskubinu. Šiuo metu mano antroji pusė - muzika. Ruošiamės greitu metu išleisti grupės albumą, nufilmavom vaizdo klipą, ruošiam koncertinę programą ir į tai įdedame labai daug pastangų.

- Graži moteris yra ta...?

- Graži moteris yra ta, su kuria atsikėlus ryte nesinori nusigraužti rankos (juokauja).

- Sėkmė tau tai?

- Pasikartosiu. Meilė, muzika, artimieji, draugai, svajonės, iššūkiai...

- Palinkėjimas skaitytojams.

- Turėkite svajonę ir jos siekite.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.