Naktiniame Kaune nufilmavo išgąsdinti galintį vaizdą

 (16)
Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pasidalino vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip žaibuoja troleibusų laidai. Pasirodo, juos pažeidė atšilęs oras.
© Stop kadras

Naktį apie pirmą valandą Šv. Gertrūdos gatvėje atrodė, kad žaibuoja. Dėl gedimo blyksėjo troleibusų laidai, nors nutrūkę nebuvo.

???Posted by Deividas Nesakysiu on Sunday, January 24, 2016

UAB „Kauno autobusai“, Energetikos departamento vadovas Eugenijus Šmitas portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo, kad dėl temperatūros pokyčių buvo pažeistas vienas iš kontaktinio tinklo laidų apsaugos izoliatorius. Dispečeris gavo pranešimą ir iš karto buvo išsiųsti specialistai. Gedimas pašalintas per 20 minučių.

„Tai senos kartos izoliatorius. Dabar jie nuolat mieste keičiami į naujus – polimerinius izoliatorius, kurie negali būti pažeisti. Kai kuriose miesto vietose senieji izoliatoriai dar yra, bet planiniuose darbuose numatyta visur pakeisti į naujus“, – patikino E. Šmitas.

Kadangi laidai pažeisti naktį, tai viešojo transporto problemų nekilo. UAB „Kauno autobusai“ primena, kad pamačius tokius blyksnius mieste, reikėtų pranešti jų dispečeriui, kuris dirba visą parą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.