Nakties įvykis privertė kaunietę suabejoti gyvenamosios vietos pasirinkimu

 (109)
Nežinau ar jau kažkas informavo, ar ne, tačiau siunčiu jums vaizdo medžiagą, kur užfiksavau naktį vykusį gaisrą Kaune, Dainavos mikrorajone, Taikos pr., netoli parduotuvės „Trys berželiai“. Šiandien buvo pirmoji naktis naujame bute. Kadangi tai vis dar svetima vieta, negalėjau užmigti.
© DELFI

Apie 01.45 val. išgirdau kažkokį triukšmą lauke, pradėjo kaukti automobilio signalizacija. Paklausiau draugo, ar jis taip pat girdėjo tai, pasakė, kad negirdėjo. Tai man nedavė ramybės, nesumerkiau akių, kadangi žinojau, kad viename iš daugiabučio kiemų stovi mūsų automobilis.

Praėjus dešimčiai minučių pasigirdo stiprus pokštelėjimas. Vėl pažadinau draugą, jis pasakęs, kad nieko negirdėjo ir, kad neišsigalvočiau ir eičiau miegoti toliau užsnūdo. Tai buvo apie 2 valandą nakties. Neapsikentusi nusprendžiau dėl šventos ramybės nueiti ir pažiūrėti, kas lauke vyksta

Išėjusi į balkoną pamačiau atvira liepsna liepsnojantį automobilį daugiaaukščių stovėjimo aikštelėje, kur degantis automobilis buvo apsuptas kitų automobilių. Puoliau ieškoti telefono, kad iškviesčiau gaisrinę, kaip tik tuo metu tolumoje pamačiau mirksinčius švyturėlius. Tai buvo gaisrinės automobilis.

Ugnis buvo užgesinta labai greitai. Taigi pirmas įspūdis apie šį rajoną buvo ne itin geras. Ir teko tverti bemiegę naktį.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Ugniagesiai nurodo, kad jiems 1.48 val. buvo pranešta, kad Taikos pr. 103, kad dega automobilis. Atvykus nurodytu adresu automobilis degė atvira liepsna. Gaisro metu nukentėjo automobilis „Audi A4 Avant“ (1997 m.). Sudegė variklio priekinė dalis, apsilydė priekinių durelių plastikinės detalės, sutrūko priekinis stiklas sulietas automobilio salonas, termiškai paveiktos salono plastikinės detalės. Pranešama, kad automobilis padegtas tyčia.

Prašome Jūsų – pasidalinkite informacija apie Jūsų užfiksuotą įvykį. O gal norite pasidalinti patirtimi, kur gyvendami nesijautėte saugiai ir kas Jums buvo nutikę? Tai galite padaryti el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.