Motociklininkų pramogos - akmeniniame mieste

Turintys motociklą nėra niekaip įpareigoti trankytis juo tarsi išdegę akis. Motociklas tiesiog suteikia galimybę rinktis laisvę. Taigi, po gegužės 10-11 dienomis vykusio „Akmenės rajono motosezono atidarymo 2014“ noras turėti visas galimas motociklo rūšis pakilo kvadratu. Dėl vieno atradimo - tokiomis transporto priemonėmis naudojasi smagūs žmonės.
© Organizatorių nuotr.

Daugeliui motociklininkų įvairaus pobūdžio motosezonų atidarymai tampa atskaitos tašku ir kelionių pradžia, tipiniu pavyzdžiu tapo „Vorai MC Nomads“ organizuotas renginys pačiame tėvynės pakraštyje – Naujojoje Akmenėje. Bet apie viską iš pradžių.

Pasisveikinimas su šiltuoju metų sezonu prasidėjo Naujosios Akmenės centre, kur permainingo oro sąlygomis suvažiavo 40 entuziastų būrys iš Vilniaus, Gargždų, Klaipėdos ir Akmenės rajonų. Darni dalyvių kolona nuriedėjo 50 kilometrų per Naująją ir Senąją Akmenes, Ventą į renginio sodybą šalia Dabikinės upės.

Jokių instrukcijų ar rekomendacijų, visos išankstinės nuostatos bei skepticizmas pasirodė esą nesąmonė. Faktas, kad „Vorai MC Nomads“ kartu su kandidatais į „Vorų Broliai MCC“ pavyko sukurti gerų emocijų, nes greitai visi norintys dalyvavo rungtyse, sutemus įsisuko šokio sūkuryje.
Sekmadienį dalyviai atgavo jėgas valgydami sriubą ir tiesiog turėjo galimybę pasigrožėti Akmenės rajono gamta.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.