Motinos elgesys Panevėžyje sukėlė šoką

 (282)
Šiandien su žmona užėjome apsipirkti į parduotuvę Panevėžyje, Nemuno g. (parduotuvė redakcijai žinoma – DELFI).
© Vida Press

Į parduotuvę įėjo jauna, aukšta moteris su dukrele, maždaug 4 m. amžiaus. Moteris buvo pikta ir mergaitei, kuri kažko prašė, piktai atrėždavo, o galiausiai pradėjo ją tampyti ir purtyti. Mažoji pravirko.

Mama, skubiai susimetusi pirkinius, stipriai stūmė parduotuvės duris ir net nežiūrėdama į iš paskos jai einančią mergaitę, paleido sunkias duris, kurios trenkėsi į vaiką. Mergaitė nuo smūgio net nugriuvo. Prie kasos stovėjusi moteris pradėjo barti moterį, bet ji net nepažvelgdama atgal nutvėrė staigiu judesiu mergaitę ir išsitempė pro duris. Viskas vyko labai greitai.

Ji tikrai net nematė, kas nutiko, bet labai abejoju, ar būtų kuo nors susidomėjusi. Pagalvojau, iš kur tiek žiaurumo ir abejingumo turi jauna moteris? Suprantu, kad Norvegijoje ji jau tikrai būtų priversta gyventi laisvai, kad... vaikui nedrumstų gyvenimo.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo mintimis? Esate atsidūrę panašioje situacijoje? O gal jos metu pasielgėte visiškai kitaip ir žinote, kaip sudrausminti netinkamai besielgiačius tėvus? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.