Moters elgesys paplūdimyje sukėlė poilsiautojai šoką

 (277)
Atšilus orams ir sugrįžus ilgai lauktai vasarai, tėvai su vaikais patraukė prie vandens. Paplūdimiuose – pilna žmonių, taip pat ir neatsakingų tėvų. O štai kas nutiko Kauno Lampėdžių karjere.
Kauno Lampėdžių paplūdimys
© DELFI

Su sese atvažiavome pasideginti, pasirinkome tolimesnę paplūdimio dalį, kad nebūtume pagrindiniame pliaže, kuriame buvo daugybė žmonių, atsigulėme šalia vandens, netoliese gulėjo dar kelios kompanijos, po kiek laiko atkeliavo ir motina su dviem mažametėmis dvynukėmis, apie 5 m. amžiaus. Ji pasirinko atokesnę vietą pavėsyje. Iškart nustebino už akių užkliuvęs vaizdas, kad mergytės pliuškenasi įbridusios iki kaklo, o motina nepakelia akių nuo telefono ir nemato, kas vyksta vandenyje.

Atsakomybės jausmas dėl svetimų mergyčių neleido ramiai poilsiauti, vis stebėjau jas ir baisėjausi motinos atsakomybės trūkumu. Visą vakarą ji ignoravo tai, kad mergaitės maudosi per giliai. Vakarop ji nutarė susirinkti daiktus ir važiuoti namo, priėjusi prie vandens pasiėmė vieną iš dvynių ir nusinešė šluostyt kojų, nugarą atsukusi į vandenyje likusią antrą dukrytę. Kol ji rengė pirmąją, aš negalėjau atitraukti akių nuo vienos vandenyje likusios mažametės, vandens lygis siekė kaklą...

Atsisukau žvilgtelėti į motiną, kuri vis dar buvo nusisukusi, o atsisukusi atgal mergytės vandenyje jau nemačiau, staiga ji porą kartų išniro ir vėl paniro, nepajutau, kaip atsidūriau vandenyje ir ją pagavau. Parnešiau ją į krantą mamai, dukrytė pradėjo verkti ir bandė pasakoti, kas nutiko, o motina nužvelgė mane ir dukrai teištarė „Mažiau kalbėk“, man nepasakiusi net elementaraus „Ačiū“.

Tuomet net negalėjau ištarti žodžio, patyriau šoką, taip ir nesupratau, ar ji suprato, kas ten įvyko ar iš pasimetimo sutriko, bet pasiėmusi vaikus greit išskubėjo. Norėčiau, kad tėvai, skaitantys šį pasakojimą, atkreiptų daugiau dėmesio į savo vaikus vandenyje, nepaleistų jų be priežiūros.

Rašoma ir garsiai kalbama apie pavojus, tiek istorijų apie kasmet atsitinkančias nelaimes... Niekas kitas jūsų ir vaikų neapsaugos geriau nei jūs patys, tad linkiu visiems tėvams daugiau atsakomybės, nes nieko nėra brangiau už gyvybę.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo patirtimi? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.