Moterį sukrėtė įvykis autobuse: nieko nedarė, nes pabijojo būti apspjaudyta

 (148)
Noriu papasakoti apie mane sukrėtusį įvykį, kurį pamačiau autobuse. Šiandien važiuodama autobusu į Saulėtekį, likau nustebinta šiuolaikinių vaikų elgesio.
© DELFI / Tomas Vinickas

Į autobusą įlipo gal 10 jaunų berniukų, maždaug 11-13 metų amžiaus. Jau nuo pat jų įlipimo buvo galima pastebėti, kad jie yra visiškai neišauklėti. Autobuse rėkavo, keikėsi baisiausiais žodžiais, spjaudėsi, karstėsi ant autobuso turėklų. Beveik visų balsai net nemutavę, o rankose jau laiko elektronines cigaretes, žiebtuvėlius. Na, gerai, galvoju, gal trūksta dėmesio, kurio negauna iš tėvų. Tačiau labiausiai mane apstulbino, kai jie pradėjo lįsti prie žmonių ir reketuoti juos.

Pirmiausia priėjo prie savo bendraamžių berniukų, vadino juos įvairiais necenzūriniais žodžiais, grasino, kad sumuš. Vėliau susirado kitą auką, šiek tiek vyresnį, gal 15 metų vaikiną ir pradėjo jį reketuoti. Liepė per dieną gauti jiems 40 eurų, kitaip pasigaus, sumuš ar dar ką padarys. Nors vaikinas ir buvo vyresnis, bet suprantu, kad jis nieko negalėjo padaryti prieš gaują tokių agresyvių berniuku. Galiausiai liepė jam kraustyti savo kišenes, atėmė iš jo visas cigaretes. Vėliau, išlipę iš autobuso, nusivijo kitus berniukus.

Pati šioje situacijoje taip pat nieko nedariau, nes net neabejoju, kad viena nepaauklėčiau tokių vaikų, o gal dar taip pat būčiau „apiplėšta“ ar apspjaudyta. Norėjau tiesiog pasidalinti savo nusivylimu, kokie vaikai dabar auga ir kas iš jų bus toliau, jeigu net dabar tokiomis gaujomis kelia grėsmę kitiems žmonėms. Manau, kad turi būti skiriama daugiau dėmesio tokiems vaikams, jų priežiūrai ir auklėjimui.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo patirtimi? Tai galite padaryti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.