Mokiniai ir darželinukai velykiniais margučiais nuspalvino miesto skverą

Alytaus miesto skvere rinkosi mažieji alytiškiai ir atliko neįprastą darbą – papuošė velykinius medelius. Įvairiaspalviai margučiai nuspalvino skverą pavasario spalvomis. Šią šaunią akciją-konkursą antrus metus organizuoja Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“.
© Organizatorių nuotr.

Šių metų konkurso tikslas – įtraukti Alytaus miesto švietimo įstaigų bendruomenę dalyvauti Velykinių margučių konkurse „Ridu ridu“ ir papuošti savo gimtąjį miestą.

„Kalėdų eglutė jau nupuošta, atėjo pavasaris, tad reikia suteikti spalvų mūsų miestui“, – pasakojo idėjos sumanytoja Rimantė Adomaitienė. Šiemet prie konkurso prisijungė dešimt ugdymo įstaigų: trys mokyklos ir 7 lopšeliai-darželiai. Konkurso metu buvo renkama daugiausia margučių pagaminusi grupė/klasė.

Šiemet aktyviausiais tapo Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“ kolektyvas. Šios įstaigos visas kolektyvas pateikė rekordinį skaičių margučių – iš viso net 400! Labai daug margučių paruošė ir Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos 2 C klasės mokiniai (mokytoja R. Baublienė), kurie prisijungė prie medelių puošimo.

Mažieji alytiškiai papuošę medelius, išmėgino jėgas ridenant margučius, dalyvavo žaismingame rato žaidime. Dabar miesto skvero medelius puošia daugiau nei 700 margučių. Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ vadovė tikisi, kad kitąmet jų bus daugiau nei tūkstantis. Nuostabūs margučiai alytiškius džiugins iki Atvelykio.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (18)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.