Mokiniai demonstravo savo kūrybiškumą

Jau šešerius metus iš eilės Rytų Lietuvos regiono lietuviškos mokyklos kiekvieną pavasarį renkasi į Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje organizuojamą meno šventę, kurios tikslas - skatinti pilietiškumą, ugdyti meilę lietuviškai kultūrai.
© Organizatorių nuotr.

Menas - tai universali kalba, kuri sujungia įvairaus amžiaus, profesijų, išsilavinimo žmones. Todėl ne veltui Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose tiek daug dėmesio skiriama mokinių meniniam ugdymui.

Šiemet gegužės 24 d. vykusioje šventėje dalyvavo 16 ugdymo įstaigų - ant scenos lipo ir darželinukai, ir abiturientai.

„Vilniaus Jovarai - tai prasmingas ir išskirtinis renginys, stiprinantis ryšį su gimtąja kalba, sava kultūra ir mūsų valstybe“, - atsiųstame sveikinime į susirinkusius šventės dalyvius ir žiūrovus kreipėsi Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Mums, „Šilo“ gimnazijos bendruomenei, ši šventė - tai puiki galimybė sutelkti didelį būrį jaunų žmonių, pabendrauti, parodyti, ko pasiekėme per mokslo metus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, organizatoriams, rėmėjams bei socialiniams partneriams.Visų lauksime kitą gegužę svečiuose.

Mokiniai demonstravo savo kūrybiškumą
© Organizatorių nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.