Mokinės dingimas atskleidė visuomenės žaizdas

 (52)
Jau kuris laikas ieškoma vilnietės Ugnės Rukužaitės, kurios dingimas ant kojų sukėlė visų tarnybų atstovus.
© Facebook nuotr.

Socialiniai tinklai bei pats Vilnius mirga nuo paieškos skelbimų. Viliamės, kad ši paieška bus vaisinga – mokinė bus rasta, o panašūs atvejai nesikartos.

Tačiau šis dingimas, o ypač mergaitės mamos dukrai parašytas laiškas, atskleidžia, kad dauguma mūsų serga ir šiai ligai gydyti reikalingi vieni vaistai – kokybiškas bendravimas.

Tai, kad neskiriame pakankamai laiko bendravimui su artimaisiais, negirdime šalia esančio žmogaus, nenorime kalbėtis su juo apie tai, kaip jis iš tiesų gyvena, sukelia pačių skaudžiausių pasekmių – žmogus dingsta arba, dar blogiau, – pakelia prieš save ranką.

Gera psichologinė žmogaus būsena ir žinojimas, kad esi reikalingas bei mylimas, yra labai svarbi šių laikų žmogui, nes ne visada tai, kas deklaruojama socialiame tinkle, atitinka tai, kuo gyvenama realybėje.

Todėl raginame visus pagalvoti apie tai, kad nuoširdus kiekvieno iš mūsų žvilgsnis, apkabinimas, mokėjimas išklausyti gali išgelbėti žmogaus gyvybę.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.