„Metų šeima 2016“ tapo didelė ir graži Koganų šeima iš Panevėžio

 (13)
Šiemet DELFI ir „Bigbank“ ir vėl ieškojo metų šeimos. Konkurse dalyvavo daugybė gražių šeimų iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių.
Koganų šeima
© Asmeninio albumo nuotr.

Komisija iš jų atrinko 8 šeimas favorites. Jomis tapo Baškevičių, Naturjevų, Paulikų, Riaubių, Stankevičių-Markevičių, Teresų, Vepstų ir Zolotoverchų šeimos, o „Metų šeimos rinkimų 2016“ nugalėtoja tapo Koganų šeima iš Panevėžio.

Nugalėtojams atitenka 300 eurų čekis, momentinis fotoaparatas „Fujifilm instax 210“ ir atminimo lentelė/diplomas.

Ši šeima taip pat gaus dovanų fotosesiją, o jos narius pakalbins DELFI žurnalistas.

Tautos balso nominaciją atiteko Panovų šeimai. Jų nuotrauka surinko beveik 17 tūkst. balsų. Panovų šeima gaus 200 eurų čekį, momentinį fotoaparatą „Fujifilm instax 210“ ir atminimo lentelę/diplomą.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir sveikiname nugalėtojus!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.