Merginų duetas „Just“: norime pačios būti pavyzdžiais

 (7)
Lietuvos popmuzikos scenoje debiutuojantį dainininkių duetą sudaro Gabriele Kazakauskaitė (22) ir Žaneta Vitkienė (31). „Just“ prodiuseris – žinomas kompozitorius, atlikėjas, grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara. „Just“ merginos mielai sutiko atsakyti į paruoštus klausimus apie savo veiklą, kasdienes blogybes ir prasitarė, kad šiemet ruošiasi dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.
© Asm. archyvo nuotr.

- Papasakokite, kaip sugalvojote kurti grupę? Ir kas perpavadinimas „Just“ - ką jis reiškia?

- Grupės kūryba prasidėjo dalyvaujant chorų karuose su „Božole“ choru. Viskas prasidėjo juokų forma, kas dabar jau yra realybė. Visada juokais kolektyve sakydavome, kad esame „Just Beauty“, tad daug negalvodamos pasilikome tiesiog „Just“. Juk pavadinimo reikšmė išvertus iš anglų kalbos ir reiškia paprastumą, kas mums labai ir tinka.

- Kaip intensyviai gyvuoja grupė ? Ar daug repeticijų, koncertų, naujų dainų?

- Grupė gyvuoja jau metus ir per šį laikotarpį manome, kad kaip savo jėgomis, nuveikėme išties daug. Teko koncertuoti tiek arenose, tiek mokyklose, tiek labdaringuose koncertuose ar pagal privačiuos užsakymus. Mūsų muzikinis stilius dar nėra apibrėžtas, esame išbandžiusios roko, popso, džiazo stilius ir kurdamos naujas dainas ieškome, kas patiktų klausytojui.

- Atliekate tik savos kūrybos dainas ar nevengiate „pasiskolinti“ ir kitų autorių dainų?

- Kol kas „pasiskolinta“ daina yra tik viena. Tai „Romeo ir Džuljeta“, kuri yra perdaryta lietuviška versija. O kitos dainelės yra mūsų.

- Kiek iš viso turite savos kūrybos dainų?

- Per šiuos metukus sukūrėme tris dainas ir kūrybos procese yra dar dvi, kurias, tikimės, išgirsite ilgai netrukus.

- Ar turite savuosius favoritus, į kuriuos norėtumėte lygiuotis? O gal yra, kas jus įkvepia?

- Tikrai ne! Norime pačios būti pavyzdžiais kitiems, manome, kad esame pačios įdomios, išradingos, turinčios be proto daug naujų idėjų, kurių dėka ir nenorime sekti paskui kitus.

- Ką jums reiškia muzika?

- Muzika mums yra pati geriausia saviraiškos forma, per kurią mes galime išlieti save bei savo emocijas.

- Gyvenime užsiimate ne vien muzikavimu. Ką dar veikiate?

- Abi gyvenime esame veiklios asmenybės, nenusėdinčios vietoje. Žaneta jau yra sukūrusi šeimą, sukasi stilistės veikloje,bei visada pabrėžia, kad reikia daryti tuos darbus, kuriuos myli, o muzika yra ne išimtis, tad dainuoti niekada nėra per vėlu! Gabrielė šiemet baigė VDU verslo administravimo studijas ir bando gyvenime suderinti dvi skirtingas sferas į vieną. Abi lydi muzika nuo vaikystės, mokslas muzikos mokyklose, taip pat nemaža patirtis konkursuose. Šiemet ketiname dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurse.

- Kaip vertinate Mantą Petruškevičių kaip stilistą? Ar pačios kada nors kreiptumėtės į stilistą? Kas rūpinasi jūsų grupės įvaizdžiu?

- Tai yra žmogus, kuris dirba savo darbą, vadinasi jam patinka. Kritikuoti yra lengviausia. Atlikti darbai ir kalba už žmogų. Na, o mes pagalbos kreipėmės dėl rūbelių pas dizainerį Kęstutį Lekecką, o dėl likusio įvaizdžio detalių - į „Domini“ saloną.

- Pastaruoju metu ypatingai daugėja naujų merginų grupių. Kuo jūs išsiskiriate iš kitų?

- Mūsų požiūris į naujas merginų grupes yra labai teigiamas. Juk konkurencija skatina kokybę! Manome, kad vietos užteks visiems, o klausytojams yra tik didesnė pasiūla ir tai - tik į naudą.

- Ko reikia norint suburti muzikos grupę?

- Visų pirma reikia didelio noro, bendrų interesų, daug darbo, kantrybės ir pozityvaus požiūrio.

- Kasdienė jūsų blogybė?

- Neneigsime, kad savaitgaliais abi mėgstame audringus vakarėlius.

- Ką manote apie tas merginas, kurios laikosi griežtų dietų? Ar pačioms teko kada laikytis dietos?

- Kiekvienas turi savo galvą ir vadovaujasi savo protu, tad smerkti ar kritikuoti būtų kvaila. Manome, kad visi darome kvailų klaidų, tad čia irgi ne išimtis...

- Koks jūsų požiūris į merginas, kurios naudoja per daug makiažo?

- Atsiminkime visos savo pirmuosius makiažus, ar nebuvo padauginta ir pas mus? Visko būna, visko reikia!

- Kas jums yra laimė, o kas - prabanga?

- Žodyje laimė telpa daug. Manome, kad tai ir yra mums visiems brangi sveikata, neišsemiama meilė, gyvenimo sėkmė, na, ir lašas tos prabangos laimei tikrai nemaišo.

- Ko palinkėtumėte savo gerbėjams?

- Gerbėjams palinkėtumėme nešvaistyti laiko veltui ir daryti tuos darbus, kurie jums patinka!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (11)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.

Vilniaus Karveliškių kapinėse – šiurpus vaizdas: apsemta dalis kapų papildyta „Grindos“ ir Vilniaus savivaldybės komentarais (103)

Antradienį priešpiet DELFI sulaukė skaitytojo nuotraukų, kuriose matyti šiurpokas vaizdas – Vilniuje esančiose Karveliškių kapinėse dalis antkapių iš dalies panirę po vandeniu. Kaip DELFI nurodė kapinių atstovai, apie šią bėdą žinoma – taip nutiko dėl lietaus ir tirpstančio sniego.

J. Melniko romano „Dangaus valdovai“ recenzija: knyga moterims apie vyriškos sielos gelmes (1)

Ne itin garsus filosofas su šeima apsigyvena kalnuose, name ant bedugnės krašto. Jis bėga nuo kasdienybes ir gyvenimo menkystės (dėl to aukoja svaiginančią karjerą sostinėje). Bet čia, nedideliame miestelyje ir net savo šeimoje, jis susiduria su ta pačia jausmų menkyste, tomis pačiomis apkalbomis, tuo pačiu žmogišku pavydu ir pykčiu. „Gyvenimas virš kasdienybės“ nenusiseka. Ir tada jo gyvenime savaime atsiranda keistos, paukštes primenančios moterys, ir, svarbiausia, ji, erelė. Erelė atskrenda iš kalnų ir ilgai ant šakos, per atstumą, tupi ištisas valandas.

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (59)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.