Merginų duetas „Just“: norime pačios būti pavyzdžiais

 (7)
Lietuvos popmuzikos scenoje debiutuojantį dainininkių duetą sudaro Gabriele Kazakauskaitė (22) ir Žaneta Vitkienė (31). „Just“ prodiuseris – žinomas kompozitorius, atlikėjas, grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara. „Just“ merginos mielai sutiko atsakyti į paruoštus klausimus apie savo veiklą, kasdienes blogybes ir prasitarė, kad šiemet ruošiasi dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.
© Asm. archyvo nuotr.

- Papasakokite, kaip sugalvojote kurti grupę? Ir kas perpavadinimas „Just“ - ką jis reiškia?

- Grupės kūryba prasidėjo dalyvaujant chorų karuose su „Božole“ choru. Viskas prasidėjo juokų forma, kas dabar jau yra realybė. Visada juokais kolektyve sakydavome, kad esame „Just Beauty“, tad daug negalvodamos pasilikome tiesiog „Just“. Juk pavadinimo reikšmė išvertus iš anglų kalbos ir reiškia paprastumą, kas mums labai ir tinka.

- Kaip intensyviai gyvuoja grupė ? Ar daug repeticijų, koncertų, naujų dainų?

- Grupė gyvuoja jau metus ir per šį laikotarpį manome, kad kaip savo jėgomis, nuveikėme išties daug. Teko koncertuoti tiek arenose, tiek mokyklose, tiek labdaringuose koncertuose ar pagal privačiuos užsakymus. Mūsų muzikinis stilius dar nėra apibrėžtas, esame išbandžiusios roko, popso, džiazo stilius ir kurdamos naujas dainas ieškome, kas patiktų klausytojui.

- Atliekate tik savos kūrybos dainas ar nevengiate „pasiskolinti“ ir kitų autorių dainų?

- Kol kas „pasiskolinta“ daina yra tik viena. Tai „Romeo ir Džuljeta“, kuri yra perdaryta lietuviška versija. O kitos dainelės yra mūsų.

- Kiek iš viso turite savos kūrybos dainų?

- Per šiuos metukus sukūrėme tris dainas ir kūrybos procese yra dar dvi, kurias, tikimės, išgirsite ilgai netrukus.

- Ar turite savuosius favoritus, į kuriuos norėtumėte lygiuotis? O gal yra, kas jus įkvepia?

- Tikrai ne! Norime pačios būti pavyzdžiais kitiems, manome, kad esame pačios įdomios, išradingos, turinčios be proto daug naujų idėjų, kurių dėka ir nenorime sekti paskui kitus.

- Ką jums reiškia muzika?

- Muzika mums yra pati geriausia saviraiškos forma, per kurią mes galime išlieti save bei savo emocijas.

- Gyvenime užsiimate ne vien muzikavimu. Ką dar veikiate?

- Abi gyvenime esame veiklios asmenybės, nenusėdinčios vietoje. Žaneta jau yra sukūrusi šeimą, sukasi stilistės veikloje,bei visada pabrėžia, kad reikia daryti tuos darbus, kuriuos myli, o muzika yra ne išimtis, tad dainuoti niekada nėra per vėlu! Gabrielė šiemet baigė VDU verslo administravimo studijas ir bando gyvenime suderinti dvi skirtingas sferas į vieną. Abi lydi muzika nuo vaikystės, mokslas muzikos mokyklose, taip pat nemaža patirtis konkursuose. Šiemet ketiname dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurse.

- Kaip vertinate Mantą Petruškevičių kaip stilistą? Ar pačios kada nors kreiptumėtės į stilistą? Kas rūpinasi jūsų grupės įvaizdžiu?

- Tai yra žmogus, kuris dirba savo darbą, vadinasi jam patinka. Kritikuoti yra lengviausia. Atlikti darbai ir kalba už žmogų. Na, o mes pagalbos kreipėmės dėl rūbelių pas dizainerį Kęstutį Lekecką, o dėl likusio įvaizdžio detalių - į „Domini“ saloną.

- Pastaruoju metu ypatingai daugėja naujų merginų grupių. Kuo jūs išsiskiriate iš kitų?

- Mūsų požiūris į naujas merginų grupes yra labai teigiamas. Juk konkurencija skatina kokybę! Manome, kad vietos užteks visiems, o klausytojams yra tik didesnė pasiūla ir tai - tik į naudą.

- Ko reikia norint suburti muzikos grupę?

- Visų pirma reikia didelio noro, bendrų interesų, daug darbo, kantrybės ir pozityvaus požiūrio.

- Kasdienė jūsų blogybė?

- Neneigsime, kad savaitgaliais abi mėgstame audringus vakarėlius.

- Ką manote apie tas merginas, kurios laikosi griežtų dietų? Ar pačioms teko kada laikytis dietos?

- Kiekvienas turi savo galvą ir vadovaujasi savo protu, tad smerkti ar kritikuoti būtų kvaila. Manome, kad visi darome kvailų klaidų, tad čia irgi ne išimtis...

- Koks jūsų požiūris į merginas, kurios naudoja per daug makiažo?

- Atsiminkime visos savo pirmuosius makiažus, ar nebuvo padauginta ir pas mus? Visko būna, visko reikia!

- Kas jums yra laimė, o kas - prabanga?

- Žodyje laimė telpa daug. Manome, kad tai ir yra mums visiems brangi sveikata, neišsemiama meilė, gyvenimo sėkmė, na, ir lašas tos prabangos laimei tikrai nemaišo.

- Ko palinkėtumėte savo gerbėjams?

- Gerbėjams palinkėtumėme nešvaistyti laiko veltui ir daryti tuos darbus, kurie jums patinka!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (3)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (17)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (69)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Absurdiškas sekmadienio atsitikimas: į Ignaliną keliavę panevėžiečiai nusivylė savivaldybe (2)

Jūsų dėmesį norime patraukti absurdišku sekmadienio atsitikimu. Manau, esate girdėję apie teatro festivalį „Šimtakojis“, kuris vyksta visoje Lietuvoje. Mūsų spektaklis, absurdo drama „13“, dalyvaudamas šiame konkurse laimėjo pirmąja vietą, ir kaip prizą gavo nemokamą išvyką į kitą etapą Ignalinoje. O su šiuo laimėjimu prasidėjo „linksmybės“.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.