Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais

 (96)
Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Vilniaus gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ dalyvio Ernesto Zacharevič kūrinys ant buvusio „Lietuvos“ kino teatro suniokotas – grafičių piešėjai jo darbą apipaišė saviškiais. Tai trečiadienį ryte pastebėjo DELFI skaitytoja.

Ji rašė tai pastebėjusi važiuodama į darbą. „Kaip visi žinome, buvo atvaizduotos rankos, laikančios lynus, ant kurių žaidė vaikai. Naujiena ta, kad mūsų „intelektualusis“ jaunimas jau pasidarbavo - dabar per vidurį piešinio puikuojasi baisus grafitis, dedikuotas visiems Vilniaus bomberiams. Aplinkui papildomai prirašinėta įvairių „palinkėjimų“. Žodžiu, kaip visada, menininko darbo niekas saugoti neapsiėmė net vaizdo kameromis, tad turime rezultatą, - piktinosi skaitytoja.

Į DELFI kreipusis moteris piktinosi, kad grafičių piešėjų netramdo policija.

DELFI primena, kad už Vilniaus miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių 7.26 punkto - draudimo rašinėti, braižyti, piešti, teršti ar kitaip terlioti ant pastatų, tvorų ir kitų statinių ar atskirų jų dalių (sienų, durų, langų ir kt.) - pažeidimą skiriama bauda iki 2 tūkst. litų.

Naktį Vilniuje siautė ir, manomai, kiti grafičių piešėjai. Vilniaus policija praneša, kad rugsėjo 18 d. 3.20 val. Vilniuje, Molėtų pl. 47B, įtariant grafičių piešimu ant parduotuvės sienos, sulaikyti Ž. G., gimęs 1987 m. ir E. R., gimusi 1993 m.

www.DELFI.lt
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Penktadienis „Vilnius Jazz“ scenoje – tarp gamtos ir miesto

2014 spalio mėn. 18 d. 10:56
Penktadienis „Vilnius Jazz“ scenoje – tarp gamtos ir miesto
M. Mirošnikov nuotr.
Sumaniusiems savaitgalio pradžią pasitikti klausant džiazo muzikos, penktadienį „Vilnius Jazz“ festivalis pristatė dvilypę programą. Pirmojoje koncerto dalyje pasirodė svečiai iš Japonijos – „Pre-Cambria Clarinet Quartet“. Savita džiazo tradicija garsėjanti šalis ir šįkart klausytojams pateikė įdomią interpretaciją.

Automobilių vertintojo užrašai (III) (7)

2014 spalio mėn. 19 d. 08:52
TopGear apdovanojimų dalyviai Rundalės rūmuose
A.Venskaus nuotr.
„TopGear apdovanojimų 2015“ karavanas jau finišavo, prizai nugalėtojams – išdalinti, o „Renault Megane RS 275 Trophy“ pergalės šampanas išgertas. Savaitę rinkimų komisijos nariai buvo atitrūkę nuo kasdienybės ir pasinėrę į netikėtumų kupiną automobilių pasaulį. Tarp jų buvo DELFI skaitytojų atranką laimėjęs Marius Bajorinas, kuris visą kelionę rašė dienoraštį, tad kviečiame skaityti paskutinę jo dalį.

Automobilių vertintojo užrašai (II) (6)

2014 spalio mėn. 17 d. 18:07
„TopGear apdovanojimų 2015“ karavanas jau finišavo, prizai nugalėtojams – išdalinti, o „Renault Megane RS 275 Trophy“ pergalės šampanas išgertas. Savaitę rinkimų komisijos nariai buvo atitrūkę nuo kasdienybės ir pasinėrę į netikėtumų kupiną automobilių pasaulį. Tarp jų buvo DELFI skaitytojų atranką laimėjęs Marius Bajorinas, kuris visą kelionę rašė dienoraštį, tad kviečiame skaityti antrąją jo dalį.

Skelbiamas Savaitės prizo laimėtojas!

2014 spalio mėn. 17 d. 17:43
Tas nuostabus jausmas meilė... Būtent už tai, kad juo pasidalino su skaitytojais ir išdrįso atskleisti savo istoriją, šįkart Savaitės prizu apdovanojama DELFI skaitytoja Rasa!

Savaitės „Baudos kvitas“: man taisyklės – ne kliūtis! (14)

2014 spalio mėn. 17 d. 17:04
Savaitės „Baudos kvitas“: man taisyklės – ne kliūtis!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.