Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais

 (96)
Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Vilniaus gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ dalyvio Ernesto Zacharevič kūrinys ant buvusio „Lietuvos“ kino teatro suniokotas – grafičių piešėjai jo darbą apipaišė saviškiais. Tai trečiadienį ryte pastebėjo DELFI skaitytoja.

Ji rašė tai pastebėjusi važiuodama į darbą. „Kaip visi žinome, buvo atvaizduotos rankos, laikančios lynus, ant kurių žaidė vaikai. Naujiena ta, kad mūsų „intelektualusis“ jaunimas jau pasidarbavo - dabar per vidurį piešinio puikuojasi baisus grafitis, dedikuotas visiems Vilniaus bomberiams. Aplinkui papildomai prirašinėta įvairių „palinkėjimų“. Žodžiu, kaip visada, menininko darbo niekas saugoti neapsiėmė net vaizdo kameromis, tad turime rezultatą, - piktinosi skaitytoja.

Į DELFI kreipusis moteris piktinosi, kad grafičių piešėjų netramdo policija.

DELFI primena, kad už Vilniaus miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių 7.26 punkto - draudimo rašinėti, braižyti, piešti, teršti ar kitaip terlioti ant pastatų, tvorų ir kitų statinių ar atskirų jų dalių (sienų, durų, langų ir kt.) - pažeidimą skiriama bauda iki 2 tūkst. litų.

Naktį Vilniuje siautė ir, manomai, kiti grafičių piešėjai. Vilniaus policija praneša, kad rugsėjo 18 d. 3.20 val. Vilniuje, Molėtų pl. 47B, įtariant grafičių piešimu ant parduotuvės sienos, sulaikyti Ž. G., gimęs 1987 m. ir E. R., gimusi 1993 m.

www.DELFI.lt
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Viesulas jau praūžė ir nuskriaudė bityną (23)

2014 liepos mėn. 31 d. 19:59
Viesulas nusiaubė bityną Kėdainių rajone
DELFI skaitytojo nuotr.
Ketvirtadienio pavakarę gamta pademonstravo savo galią Kėdainių rajone.

Skelbiamas skaityklę laimėjęs DELFI Piliečio skaitytojas! (2)

2014 liepos mėn. 31 d. 13:41
Skelbiamas skaityklę laimėjęs DELFI Piliečio skaitytojas!
Renato Jakaičio nuotr.
Juoda duona, romantiškas vaikystės kaimas, gražūs žmonės – tai vos keli dalykai, kuriais DELFI skaitytojai didžiuojasi Lietuvoje. Nepabijoję atvirai išsakyti savo jausmų apie tėvynę, jie DELFI Piliečio gimtadienio proga pretendavo į išskirtinį prizą, skiriamą geriausio rašinio autoriui – skaityklę.

Kauno miesto vaizdo klipas: įvertinkite (37)

2014 liepos mėn. 31 d. 12:08
Kaunas
Laikinoji Lietuvos sostinė ne kartą viliojo žmones aplankyti Kauną savo reprezentaciniais filmukais. Juose matėme jį ir kaip kalėdinį miestą, ir kaip miestą, kuriame gyvena gražios merginos.

Palangos paplūdimyje nelegali prekyba - tiesiai iš valties (85)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:09
Palangos paplūdimyje nelegali prekyba - tiesiai iš valties
DELFI skaitytojo nuotr.
Kiekvienas Palangos poilsiautojas yra girdėjęs apie paplūdimyje siūlomus karštus čeburekus. Šis nelegali prekyba ten klesti nuo seniausių laikų. Pasirodo, kad dabar paplūdimio lankytojai gali įsigyti ir ką kitą – rūkytos žuvies, į paplūdimį atgabenamos ir nelegaliai pardavinėjamos tiesiai iš motorinės valties.

Poilsiautoja šiurpsta – Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai (166)

2014 liepos mėn. 30 d. 13:26
Poilsiautoja šiurpsta – Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai
DELFI skaitytojos Eglės nuotr.
„Šventosios paplūdimiuose karaliauja nuogi vyrai“, - su tokiu nusiskundimu į DELFI trečiadienį kreipėsi skaitytoja Eglė, pašiurpusi, kad pajūryje viešuosiuose paplūdimiuose sutinka Adomo kostiumais apsirėdžiusius vyriškius.