Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais

 (96)
Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Vilniaus gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ dalyvio Ernesto Zacharevič kūrinys ant buvusio „Lietuvos“ kino teatro suniokotas – grafičių piešėjai jo darbą apipaišė saviškiais. Tai trečiadienį ryte pastebėjo DELFI skaitytoja.

Ji rašė tai pastebėjusi važiuodama į darbą. „Kaip visi žinome, buvo atvaizduotos rankos, laikančios lynus, ant kurių žaidė vaikai. Naujiena ta, kad mūsų „intelektualusis“ jaunimas jau pasidarbavo - dabar per vidurį piešinio puikuojasi baisus grafitis, dedikuotas visiems Vilniaus bomberiams. Aplinkui papildomai prirašinėta įvairių „palinkėjimų“. Žodžiu, kaip visada, menininko darbo niekas saugoti neapsiėmė net vaizdo kameromis, tad turime rezultatą, - piktinosi skaitytoja.

Į DELFI kreipusis moteris piktinosi, kad grafičių piešėjų netramdo policija.

DELFI primena, kad už Vilniaus miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių 7.26 punkto - draudimo rašinėti, braižyti, piešti, teršti ar kitaip terlioti ant pastatų, tvorų ir kitų statinių ar atskirų jų dalių (sienų, durų, langų ir kt.) - pažeidimą skiriama bauda iki 2 tūkst. litų.

Naktį Vilniuje siautė ir, manomai, kiti grafičių piešėjai. Vilniaus policija praneša, kad rugsėjo 18 d. 3.20 val. Vilniuje, Molėtų pl. 47B, įtariant grafičių piešimu ant parduotuvės sienos, sulaikyti Ž. G., gimęs 1987 m. ir E. R., gimusi 1993 m.

www.DELFI.lt
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vilniečius džiugins naujas laivas Neryje (15)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 12:52
Vilniečius džiugins naujas laivas Neryje
Organizatorių nuotr.
Trečiadienį, rugsėjo 17 d., į Nerį buvo nuleistas dar vienas laivas. Pasak fotografo Sauliaus Paukščio, sroviniu varikliu varomas dvylikos metrų ilgio laivas specialiai pritaikytas plaukioti sekliuose vandenyse – jo grimzlė yra dvidešimt penki centimetrai.

Skubiai ieškomi kraujo donorai (5)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 10:37
VUL Santariškių klinikų atstovai praneša, kad Santariškių klinikų Kraujo centrui labai skubiai reikalingi A(II) teigiamos kraujo grupės donorai.

„Supermamų stebuklėliams“ galima viskas? DELFI skaitytojų patirtis (603)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 15:32
Nevaldomi ir klykiantys vaikai bei viską leidžiantys tėvai – su panašiomis situacijomis yra tekę susidurti daugumai. DELFI skaitytojos pasidalinta istorija „Pasibaisėjo auklėjimo ypatumais pajūryje“, sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo ir sukėlė didžiulį DELFI skaitytojų pasipiktinimą.

Įžūlus sunkvežimio vairuotojas išprovokavo keiksmų laviną (109)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:47
Sunkvežimio vairuotojui galima viskas? Panašu, kad taip. Milžinišką transporto priemonę vairuojantys vairuotojai kartais suįžūlėja ir kelyje nesidairydami elgiasi taip, kaip nori. Tai puikiai matyti DELFI skaitytojos atsiųstame vaizdo įraše.

Sirgaliaus dienoraštis. Speciali žinia R. Seibučiui

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:50
Aistros nurimo, pralaimėjimo liūdesys dingo, o širdyje liko tik pasididžiavimas Lietuvos rinktinės žaidėjais, kurie Pasaulio krepšinio čempionate užėmė garbingą ketvirtąją vietą. Sirgalius Šarūnas Gustainis įamžino, kokios nuotaikos tvyrojo tarp aistruolių čempionato pabaigoje, ir atskleidė specialų jų ritualą.