Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais

 (96)
Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Vilniaus gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ dalyvio Ernesto Zacharevič kūrinys ant buvusio „Lietuvos“ kino teatro suniokotas – grafičių piešėjai jo darbą apipaišė saviškiais. Tai trečiadienį ryte pastebėjo DELFI skaitytoja.

Ji rašė tai pastebėjusi važiuodama į darbą. „Kaip visi žinome, buvo atvaizduotos rankos, laikančios lynus, ant kurių žaidė vaikai. Naujiena ta, kad mūsų „intelektualusis“ jaunimas jau pasidarbavo - dabar per vidurį piešinio puikuojasi baisus grafitis, dedikuotas visiems Vilniaus bomberiams. Aplinkui papildomai prirašinėta įvairių „palinkėjimų“. Žodžiu, kaip visada, menininko darbo niekas saugoti neapsiėmė net vaizdo kameromis, tad turime rezultatą, - piktinosi skaitytoja.

Į DELFI kreipusis moteris piktinosi, kad grafičių piešėjų netramdo policija.

DELFI primena, kad už Vilniaus miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių 7.26 punkto - draudimo rašinėti, braižyti, piešti, teršti ar kitaip terlioti ant pastatų, tvorų ir kitų statinių ar atskirų jų dalių (sienų, durų, langų ir kt.) - pažeidimą skiriama bauda iki 2 tūkst. litų.

Naktį Vilniuje siautė ir, manomai, kiti grafičių piešėjai. Vilniaus policija praneša, kad rugsėjo 18 d. 3.20 val. Vilniuje, Molėtų pl. 47B, įtariant grafičių piešimu ant parduotuvės sienos, sulaikyti Ž. G., gimęs 1987 m. ir E. R., gimusi 1993 m.

www.DELFI.lt
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:47
Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas pranešė, kad apie 14 val. magistralėje už Vievio nuo šlaito nuriedėjo vilkikas.

Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:23
Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą
DELFI skaitytojo nuotr.
Šešių moksleivių (Viliaus Šlapelio, Aleksandro Gaškos, Beno Stelmoko, Lino Nasvyčio, Roko Neverdausko, Augustės Tamulytės) ir jų mentoriaus Vyčio Šliažo komanda dvi dienas trukusiame renginyje bandė pagerinti pasaulio rekordą „Daugiausiai lipdukų ant automobilio“.

Naujos statybos butas džiugino vos du mėnesius (177)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:06
Nors kartais ir pasirodo vienas ar kitas straipsnis apie nekokybiškai pastatytus butus ir problemas, kurias bando išspręsti naujųjų butų savininkai, tačiau vaisto, padedančio šiose situacijose, reikia ieškoti tarsi „adatos šieno kupetoje“. Pradėjusi tokia įžanga, noriu pasidalinta savąja istorija...

Pirko vieną, gavo kitą (186)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 17:41
Susigundžiau nupirkti dukrytei lėlę Mašenką iš internetinio puslapio. Pirkiniu likau nepatenkinta, nes pardavimui publikuota lėlės nuotrauka, mano galva, neatitiko realybės. Gavusi lėlę, aiškiai mačiau, kad ji skiriasi nuo esamos nuotraukoje.

Supykdė degalinės darbuotojos įžūlumas (164)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 08:55
Nesu reikli klientė, visada stengiuosi maloniai bendrauti su mane aptarnaujančiais žmonėmis. Suprantu, kad aptarnaujantis personalas gali būti pavargęs, todėl nesišypso ir t.t., bet tai, kas nutiko sekmadienio rytą vienoje Šiaulių degalinėje, pribloškė blogąja prasme.