Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais

 (96)
Meno darbą ant kino teatro suniokojo grafičiais
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Vilniaus gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ dalyvio Ernesto Zacharevič kūrinys ant buvusio „Lietuvos“ kino teatro suniokotas – grafičių piešėjai jo darbą apipaišė saviškiais. Tai trečiadienį ryte pastebėjo DELFI skaitytoja.

Ji rašė tai pastebėjusi važiuodama į darbą. „Kaip visi žinome, buvo atvaizduotos rankos, laikančios lynus, ant kurių žaidė vaikai. Naujiena ta, kad mūsų „intelektualusis“ jaunimas jau pasidarbavo - dabar per vidurį piešinio puikuojasi baisus grafitis, dedikuotas visiems Vilniaus bomberiams. Aplinkui papildomai prirašinėta įvairių „palinkėjimų“. Žodžiu, kaip visada, menininko darbo niekas saugoti neapsiėmė net vaizdo kameromis, tad turime rezultatą, - piktinosi skaitytoja.

Į DELFI kreipusis moteris piktinosi, kad grafičių piešėjų netramdo policija.

DELFI primena, kad už Vilniaus miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių 7.26 punkto - draudimo rašinėti, braižyti, piešti, teršti ar kitaip terlioti ant pastatų, tvorų ir kitų statinių ar atskirų jų dalių (sienų, durų, langų ir kt.) - pažeidimą skiriama bauda iki 2 tūkst. litų.

Naktį Vilniuje siautė ir, manomai, kiti grafičių piešėjai. Vilniaus policija praneša, kad rugsėjo 18 d. 3.20 val. Vilniuje, Molėtų pl. 47B, įtariant grafičių piešimu ant parduotuvės sienos, sulaikyti Ž. G., gimęs 1987 m. ir E. R., gimusi 1993 m.

www.DELFI.lt
 
96
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Skelbiamas Savaitės prizo laimėtojas!

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:47
Dar vienas penktadienis – dar viena galimybė sužinoti, kad tapote DELFI Piliečio prizo laimėtoju! Vėl skelbiame Savaitės autorių, kuris šįkart pelnė sau dovaną už diskusijas sukėlusį tekstą!

Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų! (15)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:54
Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas (41)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:58
Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas
DELFI skaitytojo nuotr.
Penktadienio naktį, tarp 4 – 9 valandos ryto, Užupyje, tarp Aukštaičių gatvės nr. 6 ir 8 namo buvo pavogtas mopedas „Aprilia Scarabeo Jungle“.

Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei (9)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 13:55
Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei
Ukrainos (dabar, jau atrodo, ne tik Ukrainos) įvykius seku jau gerus pusę metų. Tą pusmetį galima peržvelgti ir per metų laikų kaitą: nuo lietingo rudens (prasidėjusio, beje, Vilniuje), kai lyg paskutinis nukritęs lapas persipildė ukrainiečių kantrybės taurė ir prasidėjo permainų žiema šildoma jaunų širdžių, degančių aikščių, ir karšto ukrainiečių kraujo, deja ir tiesiogiai nudažiusio iškritusį baltą sniegą.

Paskutinė galimybė Ukrainai išsivaduoti iš priespaudos (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:37
„Nėra daugiau laisvės, likimo atimtos,/ Tik viltis viena vienintelė liko:/ Viltis sugrįžti nors kartą į Ukrainą, Pažvelgti į šalį, taip artimą be galo...“ Būtent tokiais viltingais žodžiais pradeda savo eiles viena žinomausių Ukrainos poečių – Lesia Ukrainka (Larisa Kosač), aprašydama savo ilgesį tėvynei, kurie puikiai atitinka daugelio mano sutiktų ukrainiečių požiūrį į savo gimtinę.