Meilės prisipažinimas, dėl kurio „išsilydytų“ kiekviena

 (50)
Galbūt kada nors galėsime Vilnių vadinti sostine, atėmusia meilės miesto titulą iš Paryžiaus – jo gyventojai ir svečiai vis sumano įspūdingais romantiškais poelgiais praskaidrinti kasdienybę ne tik savo mylimam žmogui, bet ir kitiems.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Vilniuje yra specialių mylimiesiems skirtų vietų - visiems puikiai žinoma ta, kur galima pamatyti vienos Neries krantinės meilės prisipažinimą kitai, kiek mažiau žmonės būna girdėję apie įsimylėjėliams skirtą „Obuoliukų“ plytelę Moniuškos skverelyje.

Be to, specialios vietos nebūtinos - patys vilniečiai reiškia savo jausmus ir viešai, pavyzdžiui, yra buvę, kai atkaklus vaikinas savo mylimosios palankumo siekė iškabindamas laiškus viešojo transporto stotelėse.

Šįkart romantiškas meilės prisipažinimas buvo patalpintas tiesiai ant automobilio stogo. Apie tai pranešęs DELFI skaitytojas sakė prisipažinimą pastebėjęs antradienio vakarą, prie „Europos“ prekybos centro dangoraižio.

„Sveiki, vakar vakarop prie „Europos“ dangoraižio pastebėtas automobilis su originaliu prisipažinimu meilei. Įdomu, ir kuriai Ritai čia pasisekė“, - rašė įspūdingą prisipažinimą užfiksavęs žmogus.

Jei meilės prisipažinimo kūrėjas ar laimingoji Rita pastebės šią nuotrauką, kviečiame atsiliepti el.paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.