Mažaūgė kalytė tiks ir šeimai, ir vienišiui

 (2)
Kartais, atrodo, daug atiduotum, kad sužinotum priklydusio gyvūno istoriją: kur jis gyveno, ar buvo mylimas, ar jo kas tebelaukia? O gal išmetė, pamiršo ir tiek žinių?
Takso mišrūniukė Margarita

Takso mišrūnė Margarita, matosi, tikrai gyveno namie, ne prie grandinės. Ji puikiai elgiasi bute, tvarkingai laukia pasivaikščiojimų, yra draugiška kiekvienam, ar katinui, ar šuniui, ar žmogui. Tad kodėl ji atklydo vieniša į sodybą netoli Elektrėnų? Glotni, nenusibadavusi, tikinti žmonėmis. Bet neieškoma.

Kalytės likimu susirūpino gyvūnų mylėtojai, ir Margarita buvo priglausta „SOS gyvūnų“ prieglaudos vadovės Ilonos Reklaitytės-Mezencevos namuose. Jai buvo suteikta veterinarinė pagalba: išoperuotas augliukas, rastas po krūtinkauliu, sterilizuota, paskiepyta. Geri žmonės paaukojo šioms procedūroms lėšų.

O dabar jau pats laikas susirasti namus. Kalytė nuostabaus būdo, tad mažaūgio šunelio ieškantys žmonės neturėtų žiopsoti!

Ji puiki pasivaikščiojimų kompanionė, protinga, paklusni, prieraiši. Naktimis miega ramiai, o rytais neskuba versti iš lovos, naudojasi proga ir pati ilgiau pasnausti. Puikiai tiks ir šeimai su vaikais, ir vienišam žmogui (tada jau tikrai nebesijaus vienišas) – ji nesiveržia dominuoti, auklėti šeimos narių. Nereikės jos mokyti negraužti baldų kojų, nereikės tempti per pasivaikščiojimus arba pačiam būti tempiamam. Brandaus amžiaus, bet ne senutė, kupina ramaus ir nuoširdaus gyvenimo džiaugsmo.

Jei norite įsitikinti, kad Margarita tikrai tokia – paskambinkite 860039525 (dienos metu) arba parašykite laišką adr. ilona@sos-gyvunai.lt. Mes įsikūrę Vilniuje.

P.S. Nuotraukos storina – ši kalytė išties nedidukė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.