Masinės avarijos liudininkas: tokio vaizdo dar nesu matęskaltininkas ir vienas nukentėjusiųjų - girti

 (67)
Pirmadienį vakare Vilniuje žmonės tapo penkių automobilių avarijos liudininkais. DELFI skaitytojas sakė, kad tokio vaizdo, kai masinė avarija įvyksta prieš pat akis, jam dar neteko matyti.
Avarija T. Kosciuškos gatvėje
© DELFI / Kiril Čachovskij

Policijos pareigūnai 17.13 val. gavo pranešimą, kad T. Kosciuškos gatvėje įvyko penkių automobilių avarija. Pirminiais duomenimis, „Opel“ vairuotojas nė nestabdė, nors keturi automobiliai priešais jį stovėjo. Po smūgio visi automobiliai gerokai apgadinti.

DELFI skaitytojas neslėpė, kad pasidarė nejauku, kai įvyko avarija. Policijos pareigūnai nuvyko į avarijos vietą. Kol kas neaišku, ar per avariją yra nukentėjusiųjų.

Avarijos kaltininkas neblaivus. Įvykio vietoje jam teko tikrintis alkoholio matuokliu. Nustatytas vidutinis girtumas - 1,93 girtumas.

Vienam avarijos dalyvių prireikė ir medikų pagalbos. Paaiškėjo, kad į šioje avarijoje vienas nukentėjusiųjų taip pat neblaivus, jam nustatytas 0,96 prom. alkoholio. Jei ne avarija, vyras gal ir ramiai būtų sugrįžęs į namus.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (17)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.