Mama: policininkai nepadėjo mano pasiklydusiam sūnui

 (131)
Esame labai nusivylę policininkų darbu... Rugsėjo 28 d.iš muzikos mokyklos anksčiau (16.10 val.), nei turėjo baigtis pamoka (16.15 val.), buvo išleistas mano sūnus, nesulaukęs jo pasiimti atvažiuojančio mano vyro (jis atvažiavo 16.20 val.), patraukė namo (mes gyvename Perkūnkiemyje) ir... pasiklydo.
Policijos reidas kelyje Jonava - Kaunas
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Vaiko nesulaukęs vyras apie 16.40 val. paskambino man, aš – mokytojai... Vaikas kaip į balą dingo... Pasitelkęs artimiausius žmones vyras naršė centro gatves aplink muzikos mokyklą... Aš laukiau namuose.

Telefono sūnus neturėjo, niekaip negalėjome su juo susisiekti. Pasirodo, sūnus prisiminė, kuriuo keliu mes važiuojame ir grįžtame iš muzikos mokyklos (savarankiškai važinėti mes jo dar neleisdavome). Tuo keliu ir ėjo namo.

Kažkokiu būdu perėjęs Pedagoginio žiedą (kaip jis sakė, po tilto apačia... Kur nėra nei perėjų, nei šaligatvio), jis atsidūrė Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvės susikirtimo sankryžoje. Ten, anot jo, prie apleisto namo, pamatė policijos automobilį. Priėjęs paprašė parvežti jį namo. Tai turėjo būti apie 17 val. Bet policininkai jam pasakė, kad negali, nes dirba. Gaila, kad policininkai nepasidomėjo, kur berniukas eina, kodėl prašo parvežti namo...

Tada vaikas užėjo į šalia esantį autoservisą ir ten vėl paprašė parvežti jį namo. Sakė, buvo labai pavargęs ir meldėsi, kad iki sutemų sugrįžtų namo... Ir vienas darbuotojas jį parvežė, ir palydėjo iki namų durų. Tai įvyko 17.30 val.

Dėkojame Dievui ir autoserviso darbuotojui, kad viskas baigėsi laimingai. Bet ne policininkams...

Labai liūdna, kad pasiklydusiam berniukui padėjo serviso darbuotojas, o ne mūsų angelai sargai (...).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis DELFI teigė, kad šiuo metu vyksta informacijos patikrinimas:

„Šis įvykis mums žinomas, jau vakar gavę šią informaciją iš mamos, nedelsiant pradėjome informacijos patikrinimą, susisiekėme su mama, aiškinamės, kas iš pareigūnų tuo metu dirbo.
Kai tik išsiaiškinsime visas aplinkybes, būtinai paskelbsime tai viešai.“

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.