Mama ieško dukrelę partrenkusio dviratininko

 (217)
Balandžio 23 d., 17.30 val. - 18.20 val. Kaune, Nemuno pakrantėje (ties „Akropoliu“) buvo partrenkta mano dukrytė. Jai yra 1 m. 10 mėn. Berniukui, vairuojančiam dviratį, - nuo 9 iki 15 metų. Berniukas šiuo metu yra ieškomas policijos.
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Aš ir dvi mano draugės sėdėjome Nemuno pakrantėje, ilsėjomės, nes prieš tai labai daug vaikščiojome. Dukrelė stovėjo nuo manęs maždaug 1 m atstumu, berniukas su dviračiu ne važiavo, o tiesiog praskrido, net nepristabdė ir trenkėsi į ją.

Mergaitei parkritus ant žemės, prilėkiau kelti ją - iš pradžių kelias sekundes nereagavo, paskui pamačiau, kad iš burnytės bėga kraujas. Priėjus prie ją partrenkusio berniuko, savaime suprantama, jį apšaukiau, bet jo net pirštu nepaliečiau! Jis tik pasakė „atsiprašau“ ir nuvažiavo. Man tuo tarpu rūpėjo tik dukra, patyriau šoką ir net nespėjau to berniuko sulaikyti, nes skubėjome kviesti greitąją pagalbą.

Greitoji pagalba atvyko prie „Akropolio“. Mažylei buvo skubiai uždėtas kaklo įtvaras, ji nuvežta į Kauno klinikinę ligoninę, Vaikų skyrių. Traumotologas, ją apžiūrėjęs, pasakė, kad būtinai reikia siūti galvoje esančią žaizdą, jai taip pat praskelta lūpytė.

Labai bijome, kad nebūtų dar rimtesnių pasekmių, nes galvą ji trenkė į betoninį grindinį. Šiuo metu mergaitė gydoma namuose, bet jos savijauta nėra labai gera. Jeigu ji nepagerės, teks kreiptis į klinikas. Nesuprantu tik vieno - jei tėvai žino, ką padarė jų vaikas, kaip neieško nukentėjusios mergaitės šeimos, kad bent jau pasiteirautų, kaip mažoji?

Visų, kas galėjo matyti šį įvykį ir kas spėjo pamatyti kokius nors vaiko bruožus, prašau, praneškite artimiausiam policijos komisariatui arba man. Mano tel. nr. - 863881221.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.