Magiškas Vilnius: kaip atrodo sostinės diena iš paukščio skrydžio

 (7)
Rugsėjo 1-ąją Vilnius – kitoks, nei matėme pastaruosius tris mėnesius. Centre – žmonių šurmulys, gatvėse – automobilių spūstys, rudens nuojauta ir visa, kas praneša, kad vasara jau baigėsi ir metas kibti į mokslus ir darbus.
© G. Khiterer stopkadras. Youtube.com

Nuolat vilniečius savo nuotraukomis stebinantis Gabrielius Khiterer spėjo įamžinti magišką Vilnių dar vasarą – mėnesio pabaigoje jis nufilmavo, kaip iš paukščio skrydžio atrodo dar apsnūdusi sostinė, saulei pakilus ir vakare.

Kaip pasakojo pats fotografas, pirmuosiuose filmuko vaizduose miestas įamžintas 6 val. ryto. Iš viso 3 minučių įraše – savaitę filmuota sostinė.

Paklaustas, kodėl nusprendė ne fotografuoti, o įamžinti Vilniaus dieną filmuodamas sostinę iš viršaus, G. Khiterer pasakojo, kad įsigijo droną ir norėjo pabandyti jį panaudoti.

„Vilnius – kaip gimtas miestas, jo kiekvieną kampelį čia žinau ir nuolat čia fotografuoju. Kituose miestuose būnu, fotografuoju, bet nuotraukų nepublikuoju, pasilieku labiau sau“, – sakė jaunas fotografas, paklaustas, kodėl jo nuotraukose dažniausiai – sostinės vaizdai.

Įspūdingus G. Khiterer filmuke įamžintus vaizdus galite pamatyti žemiau:

DELFI primena, kad anksčiau jaunas fotografas yra nuotraukų serijoje įamžinęs, kaip keitėsi Vilnius per 80-imt metų, užfiksavo naktinius spindinčios sostinės vaizdus.

Taip pat norite pasidalyti savo nuotraukomis? Siųskite jas mums el. paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.