Madingas vilnietis: apie du žmonių tipus Vilniuje (ir ne tik)

 (45)
Visi žino Steve'ą Jobs'ą. Visi. Gal kiek mažiau žmonių žino kokius nors pasaulinius fitness'o guru, nors tokių yra. Ir nemažai. O sveikas gyvenimo būdas tampa panašia beprotybe kaip „Apple“. Patogia, sveikintina ir visaip kaip teigiama beprotybe. Sveiko, ir nebūtinai, gyvenimo būdo pasauliuose visuomet bus tam tikra priešprieša, kaip ir amžina „Apple“ vs. the rest of the world (liet. prieš visą likusį pasaulį) priešprieša. Taip pat, sakyčiau, gana sveika ir sveikintina.
© T. Grižo nuotr.

Į pagalbą pasitelksiu palyginimą. Abi stovyklos teisios – ir tie, kurie sportuoja, ir tie, kurie ne. Vieni geria vaisių ir daržovių kokteilius, kiti – alkoholinius. Vieni kilnoja kojas, rankas ir svarmenis, kiti – kokteilius, bokalus, taures. Taip ir technologijų stovyklose: vieni „žaidžia“ su „iPhone“, kiti visam pasauliui bando „primesti“ „Samsung“. Kai kurie net planšetės dydžio išmaniuosius telefonus prisidėję prie galvos bando apsimesti, kad patogu.

Ir čia visi esame teisūs, nes kiekvieno „patogu“ – kitoks. Vieniems patogu gerai jaustis ir atrodyti, ryte pabėgėti paplūdimiu ir aplink save matyti tokius pačius – sexy (liet. seksualius) – žmones. Kitiems tas „patogumas“ – naktinio klubo aplinkoje, kur bet koks atsiradęs nepatogumas gali būti lengvai ištaisomas dar vienu ir dar vienu kokteiliu.

Kodėl paminėjau Steve'ą Jobs'ą? Tiesiog. Kažkuriuo metu supratau, kad mano aplinkoje yra žmonių, kurių požiūrį į gyvenimą, į tai, ką jie daro, galėčiau prilyginti to paties Steve'o Jobs'o požiūriui, polėkiui, vizijai. Visi jie yra savo veiklos fanatikai (gerąja prasme), vizionieriai ir lyderiai. Vieni – interjero, namų srityje, kiti – verslo, technologijų, dar kiti – sveiko gyvenimo būdo. Apie jį ir pakalbėsiu. Apie sveiką gyvenimo būdą, treniruotes ir žmogų, kuris daugelį mūsų veda, kad ne tik gerai jaustumėmės, bet ir atrodytume. Gerai. Sexy.

Vieniems pakeliui į naktinį klubą, kitiems – į treniruotę šeštadienio rytą. You choose (liet. tu renkiesi). Six pack'as (liet. raumeningas pilvo presas) ir krosas pliaže arba maikė ir bokalas alaus (ir ne vienas) bare.

Tiems, kas nepažįsta – pristatau, o tiems, kas pažįsta – papasakoju dar šiek tiek.

Susipažinkite: Ignas Bakėjus ir jo komanda. Chebra, kurių dėka žmonės atsisakė alkoholio, narkotikų ir išbrido iš visokio kitokio liūno. True story (liet. tikra istorija).

Lietuva. Mano numylėtas Vilnius. Antradienio vakaras, Vingio parkas. Šimtas, gal šimtas penkiasdešimt žmonių, būgnų muzika ir ore sklandanti euforija. Treneriai, skleidžiantys nenusakomą energiją, pozityvumą ir sportišką seksualumą. Ir nors man tikrai labai patinka (ir aš jas myliu) moterys, negali nesižavėti šių vyrukų sportiška išvaizda. Viską sudėjus – užburiantis antradienio vakaras, kurį siūlyčiau visiems išmėginti. Ir nebūtinai antradienį. Jau rytoj. Arba šiandien. Nes nuo pirmadienio... Ain't gonna work (liet. taip neveiks).

Jau visai greita – antroji pasakojimo dalis. Kantrybės. Jos prireikia ir norint numesti svorį, priaugti, norint six pack’o ar merginoms žinomo apibūdinimo beach body (liet. paplūdimio figūros), artėjant prie geros savijautos, ryškaus ir gražaus kūno ir dar begalės dalykų...

Daugiau apie „Insanity“ – „Facebook“ grupėje.

Iki greito – šaunaus, smagaus ir teisingo gyvenimo būdo mylėtojai ir mylėtojos!

Tomas

Tomo Grižo puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.