M. Mikutavičiaus koncerte iš VIP ložių į minią buvo svaidomi bokalaikoncerto akimirkos - vaizdo reportaže

 (172)
Per pasirodymą traškučius valgančius žiūrovus kiaunėmis ir urodais išvadinusi Jazzu po Marijono Mikutavičiaus koncerto galėtų pažerti dar stipresnių komentarų. Šį šeštadienį VilniausSiemens“ arenoje vykusiame Marijono koncerte siautė 12 tūkst. žiūrovų. Tačiau tarp jų buvo ir tokių, kurie linksmybes įsivaizduoja savaip – įsisiautėję VIP ložės žiūrovai į minią pradėjo svaidyti stiklinius bokalus.
Marijono turo koncertas Siemens arenoje
© DELFI / Karolina Pansevič

Apie incidentą naujienų portalo DELFI redakciją informavo ne vienas pasipiktinęs skaitytojas.

„Koncertą stebėjome iš salės galo, stovėdami netoli operatorių. Koncerto pabaigoje, visai netoli mūsų, iš VIP (BMW) zonos atskriejo stiklinis bokalas, kuris atsitrenkė į apsauginius turėklus ir pažėrė šimtus aštrių šukių“, - baisėjosi vienas koncerto žiūrovas.

Buvo ir nukentėjusių

Tąvakar į žiūrovus buvo paleistas ne vienas stiklinis bokalas. Vienai M. Mikutavičiaus gerbėjai koncertas galėjo pasibaigti tragiškai – moteriai bokalas pataikė į galvą.

„Koncertas buvo puikus, tik gaila, kad neišklausiau jo iki pabaigos, nes iš VIP ložių įsisiautėjusi publika pradėjo mėtyti stiklinius alaus bokalus į apačioje sėdinčius bei stovinčius žmones, - naujienų portalui DELFI pasakojo koncertą stebėjusi Jolanta. - Jausmas siaubingas, kai į tavo galvą atsitrenkia storo stiklo bokalas, sudūžta, į kitus žmones pabyra šukės – tu lieki su sumušta galva.“

Klausytoja patyrė ne tik fizinį smurtą, bet ir psichologinį šoką. Išėjusi iš salės moteris su bičiuliais bandė pagalbos prašyti su racijomis bėgiojančių arenos darbuotojų. Tačiau šie liepė kreiptis į apsaugos darbuotojus. Deja, bet ir jie neskubėjo padėti.

„Kažkokia moteris iš apsaugos tik pagūžčiojo pečiais ir liepė kviesti policiją ar greitąją ir nuėjo.“, - stebėjosi Jolanta.

Moteris dėl šio įvykio žadėjo kreiptis į koncerto organizatorius ir į „Siemens“ arenos administraciją.

Medikų pagalbos neprašė

Koncerto organizatoriai DELFI informavo, kad dėl šio incidento nei koncerto metu, nei iki šiol niekas į juos nesikreipė.

Koncerto rengėjai taip pat primena, kad scenos dešinėje pusėje per koncertus visada budi medikų brigada, pasirengusi padėti visiems, kam koncerto metu iškyla sveikatos problemų arba kurie patiria traumas.

Tačiau M. Mikutavičiaus koncerto metu niekas į arenoje budinčius medikus nesikreipė. Koncerto rengėjai labai apgailestauja, kad atsiranda žmonių, kurie savo chuliganiškais veiksmais gadina šventę kitiems. Koncerto organizatoriai kreipsis į arenos administraciją prašydami, kad šis incidentas būtų ištirtas ir imtasi atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie incidentai neturėtų galimybės pasikartoti.

Ieškos pažeidėjų

Naujienų portalui DELFI „Siemens“ arenos direktorius Juras Vėželis pasakojo, kad apie incidentą jis taip pat girdėjo. Kol kas į arenos administraciją niekas nesikreipė. Tačiau „Siemens“ vadovas taip pat nusiteikęs rasti šiurkščius pažeidėjus.

„Koncerto metu budėjo medikų komanda, tačiau į juos dėl patirtų sužalojimų niekas nesikreipė. Todėl negaliu pasakyti nieko konkretesnio. Žinoma, kreipsimės į policiją, kuri ištirtų visas įvykio aplinkybes“, - užtikrino arenos direktorius.

Tiesa, ar pavyks atsekti pažeidėjus, kol kas sunku pasakyti. Anot J. Vėželio, tam tikros arenos erdvės yra filmuojamos kameromis. Tačiau medžiaga dar kol kas neperžiūrėta, todėl nežinia, ar įvykį kameros užfiksavo.

„Bet galbūt kiti incidentą matę žmonės galėtų mums padėti. Taip pat laukiame, kol su mumis susisieks ir nukentėjęs žmogus. Patys bandėme jo ieškoti, bet kol kas neturime jokio kontakto“, - pasakojo J. Vėželis.

Daugiau naujienų – „Facebooke“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.