Lūžusi Šorenos kojytė: reikia globos ir paramos

 (12)
Gavome pranešimą, kad prie PC „BIG“, Vilniuje, šalia S. Nėries g. 99 namo verkia ir pagalbos prašo sulaužyta katytė. Nuvykus paaiškėjo, kad tai naminė, labai draugiška, švelni Siamo katė. Baisu buvo žiūrėti, kaip ji velka kojytę ir negali normaliai judėti.
Šorena

Iš tokios patiklios, nusilpusios, sužalotos katytės bet kurią minutę pikti žmonės galėjo išsityčioti, nuskriausti, jau nekalbame apie skausmą, kurį gyvūnas jautė, bandydamas rasti kažkokią užuovėją (naujas rajonas, jokių balkonų ar nišų pasislėpti). Nepaisant to, kad nėra, kur padėti dar vieno gyvūno, laukti ir palikti nugaišti jos negalėjome. Todėl mažylė skubiai nugabenta į gydyklą.

Pakrikštijome siamukę Šorenos vardu. Gražuolė yra labai prieraiši, daug murkia, meilinasi, nori bendrauti ir draugauti su žmogumi. Netrukus jai bus atlikta šlaunikaulio operacija. Katė šiuo metu yra stacionare. Nebeturime minčių, kur rasti globėją, kuris sutiktų ją pagloboti iki tol, kol surasime namus.

Esame tragiškai perkrauti: ne tik mūsų ištikimi savanoriai-globėjai turi perpildytus namus, bet ir stacionarai užkišti „ekstra“ atvejais. Kiekviena diena stacionare košmariškai brangi, o ką jau kalbėti apie gydymą ir operaciją. Šorenos operacija ir gydymas stacionare gali atsieiti iki 1500 Lt. Todėl visų gerų žmonių prašome atsiliepti, jei tik galite katytę pagloboti (globa narve, narvą, globos priemones duosime). Taip pat būsime dėkingi, jei padėsite atsiskaityti su klinika.

Paskubėkime Šoreną ištraukti iš stacionaro. Labai ačiū labai! Mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.