Lietuvos pietuose – motociklų griausmas

 (1)
Kaip įprasta, į Druskininkus balandžio 12 d. susirinkus ratuotai visuomenės daliai, „Vorai MC Druskininkai“ paskelbė aiškų startą ir darnia kolona pradėjo Pietų Lietuvos motociklininkų sezoną.
© Organizatorių nuotr.

Akivaizdus įrodymas, kad aistra motociklams yra užkrečiama, – nuolat gausėjantis dalyvių būrys, kuris šiais metais apytiksliai padidėjo iki šimto dešimties motociklų. Sulaukta ne tik vietinių druskininkiečių palaikymo, bet atvyko ir „Vorai MC“ atstovų iš Gargždų, Kaišiadorių, Klaipėdos, Vilkaviškio, Vilniaus, dalyvavo svečiai: „Strangers MC“, „Copper Heart MC“, „Siena MCC“, „Baltic Bikers RC“.

Trumpas ratukas Druskininkų gatvėmis ir motociklininkų kolona, įsispraudusi tarp Dzūkijos pušynų, 18 km vingiavo į renginio vietą, kur dalyvius svetingai sutiko „Vorai MC Druskininkai“ nariai. Reikia pripažinti - jokių nereikalingų monologų, tik pagrindinis tikslas – svetingumas ir rungtys, kurios greitai tapo dėmesio objektu, o perėjimo iš vienos paminėtos vakaro dalies į kitą buvo verta laukti.

Vakarėjančios Dzūkijos pievų vaizdiniai, muzikos grupęs „Inferno“, „Pilnatys“, „Endless road“, motociklų skambesys tapo tikru gero renginio sinonimu.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.