Lietuvis „apšaudė“ europiečius

 (3)
Rugsėjo 9-14 dienomis vykęs Europos praktinio šaudymo čempionatas lietuvį išlydėjo su medaliu.

Šių metų rugsėjo 9-14 dienomis 900 stipriausių Europos praktinio šaudymo sportininkų varžėsi Portugalijoje, šalia Barseloso miesto penkias dienas vykusiame Europos praktinio šaudymo čempionate. Čempionate dalyvavo ir mūsų tautietis Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos narys Rinatas Bektemirovas, kuris sugebėjo „apšaudyti“ 898 konkurentus ir išplėšti garbingą 2 vietą.

Šis Europos čempionatas Lietuvos šauliui buvo pats sėkmingiausias. Pirmą kartą praktinio šaudymo sporto istorijoje Lietuvis iškovojo vicečempiono titulą.

Praktinis šaudymas Lietuvoje - mėgiama pareigūnų sporto šaka, tačiau kai kuriose Europos valstybėse šis sportas yra remiamas valstybės. Pritraukti naujus narius gana sunku, šis sportas nėra pigus, ir rezultatai labiau paglosto savimeilę nei kam rūpi.

Žinoma, asociacijos nariai visada džiaugiasi kartu su laimėtojais, daugelis net nustebtų, kaip „konkurentas“ padeda varžovui geriau, greičiau ir taikliau sušaudyti pratimą. Visi asociacijos nariai siekia, jog varžovas taptų draugu, nes galbūt iš jo pasisems trūkstamą dalį žinių.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (1)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (4)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (76)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (7)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.