Lietuvis „apšaudė“ europiečius

 (3)
Rugsėjo 9-14 dienomis vykęs Europos praktinio šaudymo čempionatas lietuvį išlydėjo su medaliu.

Šių metų rugsėjo 9-14 dienomis 900 stipriausių Europos praktinio šaudymo sportininkų varžėsi Portugalijoje, šalia Barseloso miesto penkias dienas vykusiame Europos praktinio šaudymo čempionate. Čempionate dalyvavo ir mūsų tautietis Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos narys Rinatas Bektemirovas, kuris sugebėjo „apšaudyti“ 898 konkurentus ir išplėšti garbingą 2 vietą.

Šis Europos čempionatas Lietuvos šauliui buvo pats sėkmingiausias. Pirmą kartą praktinio šaudymo sporto istorijoje Lietuvis iškovojo vicečempiono titulą.

Praktinis šaudymas Lietuvoje - mėgiama pareigūnų sporto šaka, tačiau kai kuriose Europos valstybėse šis sportas yra remiamas valstybės. Pritraukti naujus narius gana sunku, šis sportas nėra pigus, ir rezultatai labiau paglosto savimeilę nei kam rūpi.

Žinoma, asociacijos nariai visada džiaugiasi kartu su laimėtojais, daugelis net nustebtų, kaip „konkurentas“ padeda varžovui geriau, greičiau ir taikliau sušaudyti pratimą. Visi asociacijos nariai siekia, jog varžovas taptų draugu, nes galbūt iš jo pasisems trūkstamą dalį žinių.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (239)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (245)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.