Lietuvis „apšaudė“ europiečius

 (3)
Rugsėjo 9-14 dienomis vykęs Europos praktinio šaudymo čempionatas lietuvį išlydėjo su medaliu.

Šių metų rugsėjo 9-14 dienomis 900 stipriausių Europos praktinio šaudymo sportininkų varžėsi Portugalijoje, šalia Barseloso miesto penkias dienas vykusiame Europos praktinio šaudymo čempionate. Čempionate dalyvavo ir mūsų tautietis Nacionalinės praktinio šaudymo asociacijos narys Rinatas Bektemirovas, kuris sugebėjo „apšaudyti“ 898 konkurentus ir išplėšti garbingą 2 vietą.

Šis Europos čempionatas Lietuvos šauliui buvo pats sėkmingiausias. Pirmą kartą praktinio šaudymo sporto istorijoje Lietuvis iškovojo vicečempiono titulą.

Praktinis šaudymas Lietuvoje - mėgiama pareigūnų sporto šaka, tačiau kai kuriose Europos valstybėse šis sportas yra remiamas valstybės. Pritraukti naujus narius gana sunku, šis sportas nėra pigus, ir rezultatai labiau paglosto savimeilę nei kam rūpi.

Žinoma, asociacijos nariai visada džiaugiasi kartu su laimėtojais, daugelis net nustebtų, kaip „konkurentas“ padeda varžovui geriau, greičiau ir taikliau sušaudyti pratimą. Visi asociacijos nariai siekia, jog varžovas taptų draugu, nes galbūt iš jo pasisems trūkstamą dalį žinių.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turėtų susizgribti (78)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (171)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.