Lietuvis Anglijoje užfiksavo didžiulę klaidą: tai tautos įžeidimas

 (468)
Į DELFI kreipėsi skaitytojas Andrius, įskaudintas Kings Line, Anglijoje, pamatyto skelbimo. Šalies rytuose esančioje Norfolko grafystės mieste jis pastebėjo keliomis kalbomis – tarp jų ir lietuviškai – surašytas instrukcijas, kaip naudotis viešuoju transportu. Deja, prie skelbimo lietuvių kalba matyti ne Lietuvos trispalvė, nurodanti šalį, bet Lietuvos TSR vėliava (1953 m. - 1988 m.) vėliava.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Andrius Norfolke skelbimų lentą sakė nufotografavęs sausio 12-ąją.

„Anglų neišmanymas, tautos įžeidimas, – piktinosi jis. – Buvau sukrėstas, pamatęs tai Sausio 13-osios išvakarėse.“

Skelbime surašyta informacija, ką reikia žinoti apie viešąjį transportą Kings Line, Norfolke. Ši informacija pateikta penkiomis kalbomis – anglų, lietuvių, lenkų, rusų ir portugalų. Kalbos kilmę nurodanti vėliava neteisingai pateikta tik prie instrukcijos lietuvių kalba.

Lietuvis Anglijoje užfiksavo didžiulę klaidą: tai tautos įžeidimas
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.