Lietuvį prajuokino internete aptiktas Velykų salos „stebuklas“

 (11)
Velykų salos stebuklas – taip DELFI skaitytojas pavadino netyčia rastą keistą vaizdelį internete. Juoką sukėlusią įdomybę jis pastebėjo „Google Maps“, naršydamas Ramiajame vandenyne esančios Velykų salos nuotraukas.
© Google Maps

Tarp „Google Maps“ pateiktų Čilei priklausančios salos vaizdų skaitytojas pamatė grupę žmonių, žvelgiančių į vandenyną. Įdomu tai, kad vienas iš žmonių buvo tik su pėdomis – likusio jo kūno nesimatė.

Skaitytojas jį prajuokinusį vaizdą pavadino Velykų salos stebuklu, tačiau iš tiesų toks keistas vaizdas galėjo susidaryti siekiant 360 laipsnių efektą atspindėti panoramine nuotrauka, joje jungiant skirtingas nuotraukas, darytas skirtingu laiku. Pagal basutes matyti, kad žmogaus pėdos – tos pačios merginos, kuri ir žvelgia į vandenyną.

Lietuvį prajuokino internete aptiktas Velykų salos „stebuklas“
© Google Maps

Nuotrauką galite rasti čia.

Esate radę panašių vaizdelių? Siųskite mums el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.