Lankytoją papiktino sąlygos sporto klube: aplaidus požiūris

 (5)
Savaitgalį „Impuls“ sporto klube Kaune apsilankęs DELFI skaitytojas Artūras pasibaisėjo – vandens pramogų zonoje vyriškį nustebino pavojingai kabojęs kubilas ir atsilupusios plytelės. Klubo atstovai tikina – į kliento pastabas atsižvelgta ir bėdos savaitės pradžioje jau yra išspręstos.

„50 kg vėsinantis vanduo ant galvos ir kibiras priedui – ekstremali pramoga visai šeimai“, – savaitgalį laiške DELFI rašė skaitytojas Artūras, pasipiktinęs, kad sporto klubo vandens pramogų zonoje vandens kibiras „laikosi tik vienu varžtu“.

„Tvirtinimo elementai supuvę, akivaizdu, kad naudoti ne pagal paskirtį tvirtinimo elementai (rūdijantys, neatsparūs drėgmei ir vandeniui). Ir tikrai ne per vieną dieną surūdijo laikanti konstrukcija. Aplaidus požiūris ir garo pirtyje. Nuolatinių klientų teigimu daugiau nei 3 savaites netvarkomos atsilupusios plytelės“, – piktinosi jis.

Tiesa, DELFI kreipusis į klubo atstovus, jie nurodė, kad situacija jau pasikeitusi.

Sveikatingumo klubų „Impuls“ tinklo vadovė Silvija Petrošiūtė DELFI nurodė, kad jie taip pat sulaukė skaitytojo skundo – jis registratūros buvo gautas sekmadienį apie 16 val.

„Klubo darbuotojai nedelsiant reagavo į šį signalą ir uždraudė lankytojams naudotis kubilu. Buvo išpiltas vanduo bei žmogaus akių aukštyje pakabinti draudžiantys naudotis kubilu informaciniai ženklai, – paaiškino S. Petrošiūtė. – Iškart kreipėmės į mūsų partnerius, kurie profesionaliai vykdo sporto klubų atnaujinimo ir remonto darbus. Šiandien nuo pat ankstyvo ryto jie pradėjo intensyvius tvarkymo darbas. Šiuo metu visos kubilo tvirtinimo detalės jau yra pakeistos naujomis, nerūdijančio plieno. Atlikti papildomi minėtų įrenginių saugumo patikrinimai.“

Pasak „Impuls“ atstovės, tvarkoma ir pirtis – nuodugniai patikrinus visų Baltų pr. sveikatingumo klube esančių pirčių būklę, buvo nustatyta, kad vienoje iš pirčių yra kelios atšokusios plytelės.

„Šiuo metu (komentaras pateiktas pirmadienį – DELFI) pirtis yra uždaryta, o pasibaigus darbo dienai bus remontuojama. Rugsėjo 27 d. pirtis jau bus sutvarkyta ir vėl prieinama lankytojams“, – nurodė S. Petrošiūtė.

„Siekdami užtikrinti, kad situacija nepasikartotų kitur, profilaktiškai patikrinome ir visus kitus „Impuls“ klubus ir juose esančių analogiškų įrenginių techninę būklę. Galime užtikrinti, kad šis atvejis buvo išskirtinis. Esame dėkingi pilietiškai pasielgusiam klientui ir viliamės, kad jis ir toliau lankysis pamėgtame „Impuls“ sveikatingumo klube“, – nurodė „Impuls“ tinklo vadovė, patikinusi, kad svarbi yra ne tik klientų nuomonė apie mūsų teikiamas paslaugas, bet ir pastabos bei pasiūlymai, kuriais dalinasi lankytojai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (13)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (442)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.