Kvietimas dalyvauti susirinkime dėl Gedimino kalno išsaugojimo

 (31)
Susirūpinę Gedimino kalno gelbėjimo tarybos atstovai kreipiasi į Lietuvos Respublikos Prezidentę, Ministrą Pirmininką ir kitus atsakingus asmenis, kad būtų parodytas tinkamas dėmesys šiai problemai. Jie kviečia Lietuvos gyventojus irgi nelikti abejingais ir ateiti į pasitarimą prie Gedimino kalno prieigų.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Mes, neabejingi Lietuvai piliečiai, esame susirūpinę avarine Gedimino kalno būkle ir neryžtingomis pastangomis, kuriomis bandoma šią problemą spręsti.

Tiek Lietuvos tarptautiniam prestižui, tiek Lietuvos piliečių savigarbai būtų suduotas didžiulis smūgis, jeigu savo valstybės atkūrimo šimtmetį pasitiktume nesutvarkę vieno iš svarbiausių Lietuvos simbolių.

Todėl kviečiame dalyvauti 2017 m. liepos 9 d. 09:00 val. prie centrinių Gedimino kalno vartų vyksiančiame susitikime, kuriame bus aptartos konkrečios priemonės, kuriomis kiekvienas iš mūsų galės prisidėti prie kalno išsaugojimo.

Telefono numeris pasiteiravimui: 861563097.

Gedimino kalno gelbėjimo taryba

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (17)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.