Orientuodamiesi pagal vietovių žemėlapius, sportininkai važiavo dviračiais, bėgo bei rinko kontrolinių punktų žymas. Rungtys, kurias teko įveikti kiekvienai komandai, buvo orientavimosi trasa bėgte Pušyne, orientavimosi trasa dviračiais, bėgte Krekenavos miestelyje ir jos apylinkėse.

Ilgos trasos dalyviai įveikinėjo 44,1, trumpos – 25 kilometrų distanciją. Vyrų ilgoje trasoje nugalėjo Petras Andrašiūnas ir Jonas Maišelis („S-Sportas“), kurie distanciją įveikė per 3 valandas 9 minutes ir 40 sekundžių. Kiek mažiau nei keturias minutes atsilikę Vilius Aleliūnas bei Andrejus Gerasimovas („IGTISA“, 3 val., 13 min., 24 sek.) užėmė antrąją vietą, trečioje liko „S-Sportas/Porteris“ komandos atstovai (Donatas Mickus ir Julius Juodišius). Pastarieji trasoje užtruko 3 valandas 17 minučių bei 41 sekundę.

Mišrioje ilgos distancijos grupėje triumfavo 3 valandas 46 minutes ir 48 sekundes užtrukę Svajūnas Ambrazas ir Ainė Ambrazienė („S-Sportas“). „OK Versmės“ komandos atstovai Giedrė Domarkaitė ir Gintaras Domarkas trasą įveikė per 4 valandas 17 minučių bei 59 sekundes ir užėmė antrąją vietą, trečios liko „Greitos sraigės“ (Renata Česnavičienė ir Artūras Česnavičius, 4 val., 34 min., 23 sek.).

Moterų trumpoje trasoje greičiausios buvo Rugilė Duliūtė ir Žilvija Adamkevičiūtė („Duokim garo!“), kurios 25 km. įveikė per 2 valandas, 36 minutes bei 47 sekundes. „JOMA SPORT TEAM“ komanda (Mindaugas Grašys ir Jonas Garšva, 2 val., 4 min., 37 sek.) nugalėjo vyrų trumpoje distancijoje.

Mišrioje trumpos trasos grupėje triumfavo Karolina Mickevičiūtė ir Gediminas Morėnas („KAR KAR“). Jie distanciją įveikė per 1 valandą, 59 minutes ir 6 sekundes. Kiekvienos grupės nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei rėmėjų įsteigtais prizais. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šių varžybų!