Kreipiasi į „Lidl“: ar gražu taip meluoti prieš šventes?

 (373)
„Ar gražu taip meluoti prieš šventes?“, – piktinosi DELFI skaitytoja, „Lidl“ prekybos centre įsigijusi medaus pyragą. Moterį nuvylė tai, kad įsigijusi desertą ji pamatė, kad šis pagamintas Estijoje, nors reklaminiame leidinyje buvo nurodyta kitaip. „Lidl“ pripažįsta – iš tiesų įsivėlė klaida.
© DELFI / Karolina Pansevič

DELFI skaitytoja pasakojo, kad gruodžio 22 d., apie 18 val., apsilankiusi „Lidl“ parduotuvėje ji įsigijo „Medaus“ pyragą.

„Leidinyje parašyta, kad pagaminta Lietuvoje, o grįžusi namo radau, kad pagaminti Estijoje, ar gražu taip prieš šventes meluoti žmonėms?“, – piktinosi skaitytoja.

Kreipiasi į „Lidl“: ar gražu taip meluoti prieš šventes?
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI kreipėsi į „UAB Lidl Lietuva“, kurio atstovė Valerija Lebedeva paaiškino, kad reklaminiame leidinyje iš tiesų įsivėlė klaida.

„Patikrinę informaciją turime padėkoti pirkėjui ir atsiprašyti suklydę. Mūsų kainų leidinyje pyragas pažymėtas kaip pagamintas Lietuvoje, bet iš tiesų jis yra tiekiamas mūsų šalyje įsikūrusios įmonės, o prekės gamybos vieta yra Estijoje. Visiems mūsų tiekėjams keliami vienodai griežti kokybės reikalavimai, tad dėl jos abejonių neturėtų kilti. Darkart atsiprašome dėl šio netikslumo!“, – nurodė V. Lebedeva.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (33)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.