Konkursas! Laimėk naujausią Č. Iškausko knygą!norint laimėti, pakanka balsuoti

 (9)
Naujienų portalas DELFI kviečia laimėti naujausią žurnalisto, politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko knygą „Paaukota Lietuva. Nuo Vytauto Didžiojo iki Dalios Grybauskaitės“.
Česlovas Iškauskas
© DELFI / Kiril Čachovskij

Kviečiame balsuoti už Jums įdomiausią, labiausiai patikusią knygos temą, nurodyti savo kontaktinius duomenis ir laimėti vienas iš dešimties Č.Iškausko knygų su autografu. Laimėtojai bus atrinkti burtų keliu!

Kai kurias Č. Iškausko nagrinėtas temas galite perskaityti DELFI publikuotuose straipsniuose, paspausdami nuorodą ant temos pavadinimo.

Konkurso taisyklės

1. Konkursas vyksta nuo nuo gruodžio 15 d. iki gruodžio 21 d.

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali;

3. Nugalėtojas/-a skelbiamas/-a 2014 m. gruodžio 22 d. Nugalėtojas skelbiamas konkursiniame tekste ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu. 10 nugalėtojų atrenkami burtų keliu;

4. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis delfi.lt savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje 3 savaites. Konkurso dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys (šiuo konkrečiu atveju konkurso prizo steigėjas) galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti, norėdamas susisiekti su konkurso dalyviais;

5. Prizas laimėtojams – 10 Č. Iškausko knygų „Paaukota Lietuva. Nuo Vytauto Didžiojo iki Dalios Grybauskaitės“. Prizas į pinigus nekeičiamas ir negali būti padovanotas kitam asmeniui, prizą gauna tik laimėjęs asmuo;

6. Žaidimo organizatoriai UAB „Delfi“ pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles;

7. Žaidimo organizatoriai turi teisę pašalinti žaidėjus sukčiavimo atveju.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Populiariausia knygos tema tapo „Klaipėdos kraštas: nuo Herkaus Manto iki susigrąžinimo“. Skelbiame, kad laimėtojais tapo:

1) Tadas Bružas
2) Algimantas Černeckis
3) Irena Skroblienė
4) Donatas Kupčinskas
5) Julija Pulokienė
6) Austė Janušauskaitė
7) Aistė Jasiukaitienė
8) Dalia Aleknienė
9) Laimutė Žurauskaitė
10) Dangiras Kranauskas

Su jais bus susisiekta asmeniškai!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.