Koncertu mėgautis sutrukdė vietoje nenusėdėjusi mergina„vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas“

 (93)
Šeštadienį dalyvavau „AM+Foje“ koncerte. Nepakartojamas koncertas. Tiems, kas vis dar svarsto - rekomenduoju. Nors tai susiję su straipsniu, bet ne visai apie tai...
© Shutterstock nuotr.

Taigi, šeštadienį Kaune vyno ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas „AM+Foje“ koncertas. Bilietą įsigijau jau labai labai seniai, pirkau vieną iš brangesnių, sėdimą bilietą (sėdėjau 106-tame sektoriuje, pirmosiose eilėse), kad galėčiau ir muzikos pasiklausyti, ir vaizdą ant scenos matyti, bet..

Prasidėjus koncertui po kelių dainų eile žemiau sėdinti mergina stryktelėjo ir pradėjo šokti. Šalia sėdėjęs vyras dar bandė ją pasodinti, bet ši tik mostelėjo ranka, kad jis netrukdytų - gerai, pamaniau, galbūt tai yra jos mėgstama daina, lai pasidžiaugia. Bet, situacija nepasikeitė ir kitą dainą, ir dar kitą dainą ir taip toliau.

Apsidairiau, galvojau, gal aš čia vienintelė likau sėdėti, nes buvo juntamas lengvas žemės drebėjimas, pasirodo, ne - atsistojusi šoka ji vienintelė. Peržvelgiau kitus sektorius - ten taip pat atsistojusių žmonių mažuma... Galiausiai, nebeištvėrusi, pasibaigus dainai, nuėjau iki merginos ir paprašiau jos arba nusileisti šokti į stovimas vietas, arba nešokti atsistojus, nes vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas.

Pirma daina po prašymo - mergina sėdi, antra daina - sėdi. Galvoju, smagu, kai žmonės atsižvelgia į kitų prašymus, vėl pradėjau mėgautis koncertu ir vaizdu scenoje. Tik staiga, strikt, ir vėl ji kraiposi atsistojus, atsisukusi į mano pusę parodė kažkokį gestą ir toliau elgiasi lyg niekur nieko.

Taigi, man ir kilo klausimas - kodėl mes taip negerbiame vieni kitų? Juk paprašiau nešokti atsistojus, nes tai trukdo kitiems. Jei jau įsigijai sėdimą bilietą, tai būk malonus, sėdėk, o jei negali nusėdėti ramiai - nueik į stovimų bilietų zoną ir šok, kur šoka visi, bet netrukdyk kitiems žiūrėti koncerto, nes kiti žmonės sumokėjo už bilietą, kad matytų vaizdą scenoje, o ne šokančią figūrą, kuri užstoja visą vaizdą.

Linkiu ir tai merginai ir kitiems, kurie šoko atsistoję, pagalvoti, kaip patys jaustumėtės, jei jums prieš akis viso koncerto metu strakaliotų kas nors. Žmonės, pradėkime galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį, tikiu, kad ir gyventi nuo to bus geriau (...).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (60)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (410)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Nufilmavau įžūlų „drąsuolį“ – tokius vairuotojus reikia sudrausminti (75)

Balandžio 20 d., 16 val. Vilniuje, Gurių gatvėje, nufilmavau, kaip per 40 sekundžių „Hondos“ vairuotojas padarė 3 pažeidimus.

Velykų rytą prie piliakalnio aptiko nematytą augalą: gamtininkė paaiškino, kas tai per rūšis (20)

Snieguotas Velykų rytas DELFI skaitytoją Laimą pradžiugino maloniu atradimu – prie piliakalnio Stirniuose moteris atkreipė dėmesį į jai nematytą augalą. Jį nufotografavusi, skaitytoja nuotrauka pasidalijo su DELFI, prašydama padėti išsiaiškinti jo rūšį.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (30)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.