Koncertu mėgautis sutrukdė vietoje nenusėdėjusi mergina„vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas“

 (93)
Šeštadienį dalyvavau „AM+Foje“ koncerte. Nepakartojamas koncertas. Tiems, kas vis dar svarsto - rekomenduoju. Nors tai susiję su straipsniu, bet ne visai apie tai...
© Shutterstock nuotr.

Taigi, šeštadienį Kaune vyno ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas „AM+Foje“ koncertas. Bilietą įsigijau jau labai labai seniai, pirkau vieną iš brangesnių, sėdimą bilietą (sėdėjau 106-tame sektoriuje, pirmosiose eilėse), kad galėčiau ir muzikos pasiklausyti, ir vaizdą ant scenos matyti, bet..

Prasidėjus koncertui po kelių dainų eile žemiau sėdinti mergina stryktelėjo ir pradėjo šokti. Šalia sėdėjęs vyras dar bandė ją pasodinti, bet ši tik mostelėjo ranka, kad jis netrukdytų - gerai, pamaniau, galbūt tai yra jos mėgstama daina, lai pasidžiaugia. Bet, situacija nepasikeitė ir kitą dainą, ir dar kitą dainą ir taip toliau.

Apsidairiau, galvojau, gal aš čia vienintelė likau sėdėti, nes buvo juntamas lengvas žemės drebėjimas, pasirodo, ne - atsistojusi šoka ji vienintelė. Peržvelgiau kitus sektorius - ten taip pat atsistojusių žmonių mažuma... Galiausiai, nebeištvėrusi, pasibaigus dainai, nuėjau iki merginos ir paprašiau jos arba nusileisti šokti į stovimas vietas, arba nešokti atsistojus, nes vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas.

Pirma daina po prašymo - mergina sėdi, antra daina - sėdi. Galvoju, smagu, kai žmonės atsižvelgia į kitų prašymus, vėl pradėjau mėgautis koncertu ir vaizdu scenoje. Tik staiga, strikt, ir vėl ji kraiposi atsistojus, atsisukusi į mano pusę parodė kažkokį gestą ir toliau elgiasi lyg niekur nieko.

Taigi, man ir kilo klausimas - kodėl mes taip negerbiame vieni kitų? Juk paprašiau nešokti atsistojus, nes tai trukdo kitiems. Jei jau įsigijai sėdimą bilietą, tai būk malonus, sėdėk, o jei negali nusėdėti ramiai - nueik į stovimų bilietų zoną ir šok, kur šoka visi, bet netrukdyk kitiems žiūrėti koncerto, nes kiti žmonės sumokėjo už bilietą, kad matytų vaizdą scenoje, o ne šokančią figūrą, kuri užstoja visą vaizdą.

Linkiu ir tai merginai ir kitiems, kurie šoko atsistoję, pagalvoti, kaip patys jaustumėtės, jei jums prieš akis viso koncerto metu strakaliotų kas nors. Žmonės, pradėkime galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį, tikiu, kad ir gyventi nuo to bus geriau (...).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (1)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (251)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (28)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (200)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (109)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.