Koncertu mėgautis sutrukdė vietoje nenusėdėjusi mergina„vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas“

 (93)
Šeštadienį dalyvavau „AM+Foje“ koncerte. Nepakartojamas koncertas. Tiems, kas vis dar svarsto - rekomenduoju. Nors tai susiję su straipsniu, bet ne visai apie tai...
© Shutterstock nuotr.

Taigi, šeštadienį Kaune vyno ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas „AM+Foje“ koncertas. Bilietą įsigijau jau labai labai seniai, pirkau vieną iš brangesnių, sėdimą bilietą (sėdėjau 106-tame sektoriuje, pirmosiose eilėse), kad galėčiau ir muzikos pasiklausyti, ir vaizdą ant scenos matyti, bet..

Prasidėjus koncertui po kelių dainų eile žemiau sėdinti mergina stryktelėjo ir pradėjo šokti. Šalia sėdėjęs vyras dar bandė ją pasodinti, bet ši tik mostelėjo ranka, kad jis netrukdytų - gerai, pamaniau, galbūt tai yra jos mėgstama daina, lai pasidžiaugia. Bet, situacija nepasikeitė ir kitą dainą, ir dar kitą dainą ir taip toliau.

Apsidairiau, galvojau, gal aš čia vienintelė likau sėdėti, nes buvo juntamas lengvas žemės drebėjimas, pasirodo, ne - atsistojusi šoka ji vienintelė. Peržvelgiau kitus sektorius - ten taip pat atsistojusių žmonių mažuma... Galiausiai, nebeištvėrusi, pasibaigus dainai, nuėjau iki merginos ir paprašiau jos arba nusileisti šokti į stovimas vietas, arba nešokti atsistojus, nes vietoj Andriau Mamontovo ir muzikantų figūros dažniau mačiau merginos užpakalį ir rankas.

Pirma daina po prašymo - mergina sėdi, antra daina - sėdi. Galvoju, smagu, kai žmonės atsižvelgia į kitų prašymus, vėl pradėjau mėgautis koncertu ir vaizdu scenoje. Tik staiga, strikt, ir vėl ji kraiposi atsistojus, atsisukusi į mano pusę parodė kažkokį gestą ir toliau elgiasi lyg niekur nieko.

Taigi, man ir kilo klausimas - kodėl mes taip negerbiame vieni kitų? Juk paprašiau nešokti atsistojus, nes tai trukdo kitiems. Jei jau įsigijai sėdimą bilietą, tai būk malonus, sėdėk, o jei negali nusėdėti ramiai - nueik į stovimų bilietų zoną ir šok, kur šoka visi, bet netrukdyk kitiems žiūrėti koncerto, nes kiti žmonės sumokėjo už bilietą, kad matytų vaizdą scenoje, o ne šokančią figūrą, kuri užstoja visą vaizdą.

Linkiu ir tai merginai ir kitiems, kurie šoko atsistoję, pagalvoti, kaip patys jaustumėtės, jei jums prieš akis viso koncerto metu strakaliotų kas nors. Žmonės, pradėkime galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį, tikiu, kad ir gyventi nuo to bus geriau (...).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (47)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (40)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.