Kol vieni džiaugėsi savaitgalio akcijomis, kiti šlavė lentynas Lenkijoje

 (104)
Trijų dienų prekybos centrų boikotui ir eitynėms dėl žemesnių kainų pasibaigus, aistros dėl kainų tarp gyventojų nerimsta.
© DELFI / Karolina Pansevič

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai dalinasi nuotraukomis, kuriose užfiksuoti dviejų statybinėmis prekėmis prekiaujančių įmonių kainų skirtumai. „Varteliai tik 199 euro… O kam mokėti 199 eurus, jei galima mokėti tik 70 eurų“, – teigė kaunietis portalui „Kas vyksta Kaune“.

Kiti kauniečiai savo feisbuko paskyrose taip pat giriasi savaitgalio pirkiniais bei lygina sutaupytas sumas.

„Nusipirkau trejus marškinėlius, švarką ir marškinius Lenkijoj. Ne Suvalkuose, pavažiavau toliau, kur ne tiek daug grūsčių“, – pasakojo portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

„Mokėjau mažiau nei 80 eurų. Kiek Lietuvoj būčiau sumokėjęs? Nenoriu net galvot“, – teigė vyras ir pridūrė, jog toks apsipirkimas Lenkijoje – tikrai ne paskutinis.

Šeštadienį Suvalkuose besilankę kauniečiai teigia, jog lenkų prekybos centrai tikrai nėra pasiruošę tokiam lietuvių antplūdžiui.

„Eilėse stovėjom jau pavakary, tai matėsi, kad pardavėjos, išgirdę lietuvių kalbą, bando nesusiraukt… Nenuostabu“, – rašė viena iš Lenkijoje apsipirkti sugalvojusių kauniečių.

„Kai palygini, kad koks nors lenkas su iš žmonos gautu rašteliu atėjo pieno ir duonos, o lietuviai su pilnais vežimais atvažiuoja… galima tik užjaust vargšes“, – teigė ji.

Tuo tarpu kiti skaitytojai su portalu „Kas vyksta Kaune“ dalinasi nuotraukomis, kuriose užfiksuoti prekių pilni krepšiai iš prekybos centrų, kurie savaitgalį buvo paskelbę itin dideles nuolaidas.

„Lengvai apsipirkom“, – teigė jie. – Neik į parduotuvę 3 dienas, o po to nušluok.“

Apsipirko po prekybos centrų boikoto
Apsipirko po prekybos centrų boikoto
© Kas vyksta Kaune nuotr.

Daugiau skaitykite portalo „Kas vyksta Kaune“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (70)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.