Kirpėja sugadino Rugsėjo 1-osios šventę mergaitei: grįžusi namo nustėro

 (368)
Portalo nuomonių skiltyje, kaunietė Kristina dalinasi nemalonia patirtimi vienoje iš Žemųjų Šančių kirpyklų: nuvedusi ten dukrai prieš Rugsėjo 1-osios šventę pakirpti plaukų galiukus, namuose išpynusi jos kasą nustėro – plaukai buvo iškarpyti gabalais.
© Kas vyksta Kaune nuotr.

Moteris pasakojo, kad dukra turi ilgus plaukus, juos puoselėja ir myli, kai ateina laikas patrumpinti nutriušusius plaukų galiukus – liūdi.

Šią savaitę atvykus į kirpyklą buvo paprašyta pakirpti 7 cm, numatytos kirpėjos nebuvo, tad mergaitę kirpti ėmėsi vyrų kirpėja.

Kol vyko procesas, Kristina su neramia pagranduke išvyko pabūti į lauką. Jai grįžus dukros plaukai jau buvo supinti į kasą. Paslauga kainavo 5 eurus. Vos išėjus iš kirpyklos, mergaitė puolė į ašaras, kalbėjo, kad kirpėja nutrumpino apie 15 cm. „Grįžusi namo – patyriau šoką: išleidusi kasą pamačiau, kad galiukai buvo tarsi iškandžioti, šonai nevienodo ilgio, baisu. Mergaitė verkė kruvinomis ašaromis“, – istoriją dėstė Kristina.

Neapsikentusi, moteris įsodino mergaitę į automobilį ir grįžo į kirpyklą, tačiau, kirpėjos jau nebebuvo. Kristina kirpėjos kolegėms parodė bendradarbės broką, pasak moters, jos buvo apstulbusios ir tikino, kad kirpėja dirbs poryt.

Nurodytą dieną moteris su dukra vėl nuvyko į kirpyklą, norėjo parodyti sugadintus mergaitės plaukus ir atsiimti pinigus, tačiau kirpėja teigė, kad: „Čia viskas gerai.“

Tuomet Kristina neapsikentė ir pakeltu balso tonu pradėjo plūsti kirpėją, o ši pasiūlė pataisyti situaciją ir dar kartą apkirpti. Moteris griežtai atsisakė ir paragino kirpėją grąžinti 5 eurus, tačiau darbuotoja nesutiko. Tada Kristina pasakė viską, ką galvoja apie prastai atliktą darbą ir išvyko ieškoti kitos kirpyklos dukrai.

„Vargais negalais, nauja kirpėja sugebėjo pakoreguoti tą tragišką vaizdą. Žmonės, patariu jums nerizikuoti ir nesirinkti nepažįstamų kirpėjų, gali baigtis labai liūdnai. Taip laukta Rugsėjo 1-oji jau nebebus tokia džiugi, mergaitė iki šiol neatsigauna“, – sakė Kristina.

Tai – portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuomonė, už kurią redakcija neatsako. Jei ir jūs norite pasidalinti savo nuomone, užfiksuotais vaizdais ar perduoti informaciją apie įvykius Kaune, rašykite specialios funkcijos „Pranešk naujieną“ pagalba.

Daugiau skaityti čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.