Kelyje Alytus-Simnas apvirto Rusijoje registruotas sunkvežimis, ugniagesiai ištraukė žuvusį vyrąlikęs gyvas vairuotojas - girtas

 (100)
Šeštadienio vakarą Alytaus rajone Rusijoje registruotu sunkvežimiu važiavę du vyrai pateko į tragišką avariją. Vienas vyras neišgyveno.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad 18.22 val. kelyje Alytus-Simnas apvirto nuo kelio nuvažiavęs sunkvežimis "Daf FTXF 105" su malkų kroviniu.

Buvo iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai - pranešta, kad žmonės prispausti.

Atskubėjus pagalbai, vienas žmogus jau buvo negyvas. Jį iš sunkiasvorio automobilio nuolaužų ugniagesiai vadavo apie porą valandų.

Žuvo vilkiko kabinoje buvęs Lietuvos Respublikos pilietis R. Š., gimęs 1963 m., kuris dirbo įmonėje vairuotoju. Sužalotas kitas kabinoje buvęs Baltarusijos pilietis S. A. gim. 1977 m., kuris taip pat dirbo įmonėje vairuotoju.

Policijos pareigūnų duomenimis, S. A. sužalojimai nesunkūs, tačiau jam nustatytas 2,11 prom. girtumas. Ligoninėje paimtas kraujas tiksliam alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Vyras uždarytas į areštinę.

Pro avarijos vietą važiavę DELFI skaitytojai užfiksavo įvykį. Skaitytojas Evaldas neslėpė buvęs sukrėstas kraupios žmogaus žūties.

"Su dauguma pravažiuojančių žmonių tapome šio šiurpaus įvykio liudininkais... Iki pat paskutines minutes tikėjome, kad žmogus, suspaustas kabinoje, dar gyvas. Bet... Amžinąjį atilsį jam. Norėčiau padėkoti visiems gelbėtojams, kurie prisidėjo prie gelbėjimo operacijos. Jie dirbo puikiai, organizuotai. Gaila, kad tai nepadėjo žmogui. Man, kaip ne ekspertui, pasirodė, kad žuvęs žmogus miegojo "spalnyke", nes vairuotojo erdvė buvo mažai suknežinta. O dabar jis vairuotojas ginasi... O aš dar jam norėjau savo striuke atiduoti, nes atrodė sušalęs, - dalijosi laukimo akimirkomis Evardas. - Šiame video Jūs matote paskutines sekundes prieš ištraukiant mirusį žmogų. Toliau nefilmavau. Juk žuvo žmogus. Tylos minute pagerbėme jį visi.. Linksmu ir saugiu Jums 2014, mielieji...".

DELFI dėkoja skaitytojams už nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Žemųjų Šančių garažui parašė odę – susilaukė didžiulio internautų dėmesio (53)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (757)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.