Kelyje Alytus-Simnas apvirto Rusijoje registruotas sunkvežimis, ugniagesiai ištraukė žuvusį vyrąlikęs gyvas vairuotojas - girtas

 (100)
Šeštadienio vakarą Alytaus rajone Rusijoje registruotu sunkvežimiu važiavę du vyrai pateko į tragišką avariją. Vienas vyras neišgyveno.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad 18.22 val. kelyje Alytus-Simnas apvirto nuo kelio nuvažiavęs sunkvežimis "Daf FTXF 105" su malkų kroviniu.

Buvo iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai - pranešta, kad žmonės prispausti.

Atskubėjus pagalbai, vienas žmogus jau buvo negyvas. Jį iš sunkiasvorio automobilio nuolaužų ugniagesiai vadavo apie porą valandų.

Žuvo vilkiko kabinoje buvęs Lietuvos Respublikos pilietis R. Š., gimęs 1963 m., kuris dirbo įmonėje vairuotoju. Sužalotas kitas kabinoje buvęs Baltarusijos pilietis S. A. gim. 1977 m., kuris taip pat dirbo įmonėje vairuotoju.

Policijos pareigūnų duomenimis, S. A. sužalojimai nesunkūs, tačiau jam nustatytas 2,11 prom. girtumas. Ligoninėje paimtas kraujas tiksliam alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Vyras uždarytas į areštinę.

Pro avarijos vietą važiavę DELFI skaitytojai užfiksavo įvykį. Skaitytojas Evaldas neslėpė buvęs sukrėstas kraupios žmogaus žūties.

"Su dauguma pravažiuojančių žmonių tapome šio šiurpaus įvykio liudininkais... Iki pat paskutines minutes tikėjome, kad žmogus, suspaustas kabinoje, dar gyvas. Bet... Amžinąjį atilsį jam. Norėčiau padėkoti visiems gelbėtojams, kurie prisidėjo prie gelbėjimo operacijos. Jie dirbo puikiai, organizuotai. Gaila, kad tai nepadėjo žmogui. Man, kaip ne ekspertui, pasirodė, kad žuvęs žmogus miegojo "spalnyke", nes vairuotojo erdvė buvo mažai suknežinta. O dabar jis vairuotojas ginasi... O aš dar jam norėjau savo striuke atiduoti, nes atrodė sušalęs, - dalijosi laukimo akimirkomis Evardas. - Šiame video Jūs matote paskutines sekundes prieš ištraukiant mirusį žmogų. Toliau nefilmavau. Juk žuvo žmogus. Tylos minute pagerbėme jį visi.. Linksmu ir saugiu Jums 2014, mielieji...".

DELFI dėkoja skaitytojams už nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (234)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (261)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.