Kelyje Alytus-Simnas apvirto Rusijoje registruotas sunkvežimis, ugniagesiai ištraukė žuvusį vyrąlikęs gyvas vairuotojas - girtas

 (100)
Šeštadienio vakarą Alytaus rajone Rusijoje registruotu sunkvežimiu važiavę du vyrai pateko į tragišką avariją. Vienas vyras neišgyveno.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad 18.22 val. kelyje Alytus-Simnas apvirto nuo kelio nuvažiavęs sunkvežimis "Daf FTXF 105" su malkų kroviniu.

Buvo iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai - pranešta, kad žmonės prispausti.

Atskubėjus pagalbai, vienas žmogus jau buvo negyvas. Jį iš sunkiasvorio automobilio nuolaužų ugniagesiai vadavo apie porą valandų.

Žuvo vilkiko kabinoje buvęs Lietuvos Respublikos pilietis R. Š., gimęs 1963 m., kuris dirbo įmonėje vairuotoju. Sužalotas kitas kabinoje buvęs Baltarusijos pilietis S. A. gim. 1977 m., kuris taip pat dirbo įmonėje vairuotoju.

Policijos pareigūnų duomenimis, S. A. sužalojimai nesunkūs, tačiau jam nustatytas 2,11 prom. girtumas. Ligoninėje paimtas kraujas tiksliam alkoholio kiekiui kraujyje nustatyti. Vyras uždarytas į areštinę.

Pro avarijos vietą važiavę DELFI skaitytojai užfiksavo įvykį. Skaitytojas Evaldas neslėpė buvęs sukrėstas kraupios žmogaus žūties.

"Su dauguma pravažiuojančių žmonių tapome šio šiurpaus įvykio liudininkais... Iki pat paskutines minutes tikėjome, kad žmogus, suspaustas kabinoje, dar gyvas. Bet... Amžinąjį atilsį jam. Norėčiau padėkoti visiems gelbėtojams, kurie prisidėjo prie gelbėjimo operacijos. Jie dirbo puikiai, organizuotai. Gaila, kad tai nepadėjo žmogui. Man, kaip ne ekspertui, pasirodė, kad žuvęs žmogus miegojo "spalnyke", nes vairuotojo erdvė buvo mažai suknežinta. O dabar jis vairuotojas ginasi... O aš dar jam norėjau savo striuke atiduoti, nes atrodė sušalęs, - dalijosi laukimo akimirkomis Evardas. - Šiame video Jūs matote paskutines sekundes prieš ištraukiant mirusį žmogų. Toliau nefilmavau. Juk žuvo žmogus. Tylos minute pagerbėme jį visi.. Linksmu ir saugiu Jums 2014, mielieji...".

DELFI dėkoja skaitytojams už nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (41)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.