Kaunietis nori, kad „Respublikos“ vaiduoklis būtų sunaikintas kaip tiltas: tai būtų šventė

 (12)
Kaunietis, perskaitęs informaciją apie griovimui ruošiamą nebaigtą statyti „Respublikos“ viešbučio pastatą-vaiduoklį, siūlo kauniečiams ir miesto svečiams surengti neįprastą reginį – simbolinį pastato sprogdinimą.
Nebaigtas statyti "Respublikos" viešbutis Kaune
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Skaitytojas Mantas teigia, kad tokia mintis jam kilo prisiminus, kaip 2012-iais buvo simboliškai atsisveikinta su senuoju Panemunės tiltu, kuomet buvęs Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas kauniečius sukvietė į tilto sprogdinimo renginį.

„Ėjau pro vaiduoklį ir prisiminiau, kad visai galėtų kokią atrakciją padaryti, kaip su Panemunės tiltu. Tai yra sprogdinant, bet vargu, ar čia taip darys, nes aplink daug pastatų. Nors vargu, ar pats sprogimas keliais etapais galėtų kažkam pakenkti, bet dulkių gali daug būti. Bet vis tiek norėtųsi bent jau simboliškai pačią apačią pabaigoje pasprogdinti, kad būtų šventė tiek kauniečiams, tiek, tikiu, kad ir iš tolimesnių miestų ir rajonų pritrauktų žmonių toks įvykis“, – savo pasiūlymu su visais kauniečiais dalinasi kaunietis Mantas.

Pastatą įsigiję „Vičiūnų grupės“ atstovai penktadienį specialioje konferencijoje pristatys, kaip bus nugriautas sovietinės statybos pastatas ir kas jo vietoje iškils. Jau anksčiau skelbta, kad čia įsikurs „Vičiūnų“ grupės administracija.

Daugiau skaityti galite čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (99)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (78)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.