Kaunietis: baisu, ką turistai papasakos apie mūsų miestą

 (82)
DELFI sulaukė pilietiško skaitytojo Ramūno Staselio nuomonės apie asocialius asmenis miesto centre. Kaunietis pasipiktino, kad nors savaitgalį Kaune vyko daug įvairių renginių, į kuriuos sugužėjo daugybė žmonių, nebuvo tinkamai pasirūpinta viešąja tvarka miesto centre.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaunas, rugsėjo 5-osios dienos vakaras. Kaune vyksta šventė, visi žmonės išėję iš namų - kas mugėje apsipirkinėja, kas kavinėse su draugais leidžia laiką, kas pasivaikščioti sumąstė. Oras nuostabus, šiltas, nuotaika visų puiki, visi žmonės daugiau ar mažiau yra laimingi.

Laimingi iki tol, kol neįžengia į pagrindinę miesto gatvę - Vilniaus gatvę, nes čia ant 4 skirtingų suoliukų sėdi 4 asocialūs asmenys (kitaip vadinami tiesiog „bomžais“). Ne šiaip sėdi, bet ir skleidžia nemalonų kvapą ir dar baisiai keikiasi (kažkoks kivirčas pas juos kilo, gal dėl odekalono buteliuko? Kvepėti tai visi nori). Keista, atrodo, pagrindinė miesto gatvė, pilna kamerų, bet niekas nesiima jokių veiksmų. Sutapimas pagalvojau.

Kaunietis: baisu, ką turistai papasakos apie mūsų miestą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Rugsėjo 6 diena, vidurdienis ir vėl ta pati situacija, toje pačioje vietoje ir vėl jie keturi sėdi, skleidžia nemalonų kvapą, keikiasi, ir negana to, vienas išsitraukęs savo lytinį organą šlapinasi visų akivaizdoje. Žiauru. Mamos vaikams akis uždengia, merginos greit praeina nežiūrėdamos. Šalia eina turistų grupė (kaip supratau – vokiečiai). Ką jie papasakos apie mūsų miestą, nesunku įsivaizduoti.

Mes praėjome juos greitai, pasivaikščiojome, grįžome po 2 valandų, vėl jie, tik šį kartą trys ir jau įmigę. Keista, kaip nei Kauno policija, nei apsauga „nemato“ nieko, o kiek žinau, visa gatvė yra filmuojama vaizdo kameromis. Negi mūsų tokia miesto vizitinė kortelė, nes turistų šį savaitgalį Kaune buvo ypač daug...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Savo mintimis, nuomonėmis, idėjomis galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.